Erkekler Kadınların Ne dediklerini asla anlamazlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeğe göre kadın dediğin!!!!!!!!!!!

erkeğe göre kadın dediğin!!!!!!!!!!!

Sevgili melekler, Erkeklerin istediği kadın böyle olmalıymış..Okuyunca ben zaten böyleyim diyeceksiniz gibi geliyor hahaha Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine...
  2. Asla yapmam dedikleriniz?

Asla yapmam dedikleriniz?

Büyük konuşmak iyi değildir ama yine de herkesin asla yapmam diye nitelendirdiği bir şeyler vardır. Sizinkiler neler? ben mesela, dostunu satan insanları çok eleştiririm ve dünyada erkek kalmasa dostum dediğim insanın sevdiğine o gözle bakmam.
  3. İlkinde Yaptım İkincisinde Asla Yapmam Dediğiniz Ne Var ?

İlkinde Yaptım İkincisinde Asla Yapmam Dediğiniz Ne Var ?

İknici kez anne olmayı bekleyen ya da düşünen tüm melkelrimize bir sorum var. İlk çocuğunuzda yaptığınız ve ikinci çocuğunuz için asla yapmam dediğiniz neler var ? Hadi şöyle bir düşünün ? Ona davranış şekliniz mi, yedirdiğiniz şeylermi? Yoksa aldıklarınız mı ? Tecrübelerinizle anne adaylarına da ışık tutmuş olun böylece :tik:

Sayfayı Paylaş