1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler Nasıldır?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Erkekler Nasildir ? Erkekler bilgisayar gibidir... Sık sık kilitlenir ve hafizasi asla yetmez. Erkekler çikolata gibidir... Erkekler kahve gibidir... iyisi seni bütün gece uyutmaz. Erkekler yildiz fali gibidir... Sana ne yapman gerektigini söyler, lakin her seferinde yanilir. Erkekler park yeri gibidir... Iyilerin hepsi kapilmistir. Erkekler kar firtinasi gibidir... Ne zaman gelecegini, ne kadar sürecegini ve kar kalinligini önceden tahmin etmene imkan yoktur. Erkekler tatil gibidir... Hep kisa gelir. Gelecegini planlayan erkegi nasil anlarsin? Iki sise raki alir. Erkekler neden evlenmeyecekleri kadinlarin pesinden kosar? Köpekler de kullanmayacaklari otomobillerin pesinden kostugu için. Yeni bir koca ile evdeki köpek arasinda ne fark vardir? Köpek bir yil sonra da sen eve geldiginde kuyrugunu sallar. Tuvalet kagidini degistirmek için kaç erkek gerekir. Dünya tarihinde böyle bir sey yasanmadigi için bilinmiyor. Yarim beyinli bir adama ne denir? Kabiliyet. Erkek kredi kartinin çalindigini neden polise haber vermez? Hirsiz karisindan daha az harcar. Erkek neden karisinin elini tutar? Biraktigi anda alisverise gidecegini bildigi için. Evli çiftler su yatagina ne der?

Erkekler Nasıldır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek nasıl tavlanır?

Erkek nasıl tavlanır?

nasıl erkek tavlanır erkekler nasıl tavlanır erkek bir okulda Sevgilisi olmayanlar icin yeni bir erkekle tani$mak cesaret, hedefe kilitlenmek ve cogu zaman da ba$aracagina inanmaktan geciyor. Yeni bir erkekle tani$mak icin neler yapabileceginizi ara$tirdik. Yaz geldi. Tatil moduna girdiniz, cali$ma saatleriniz birazcik hafifledi. I$ ciki$lari bir yerlere takilip en seksi halinizle etrafta...
  2. Erkeklerin aşkmetresi nasıl çalışır?

Erkeklerin aşkmetresi nasıl çalışır?

Erkeklerin aşkmetresi nasıl çalışır? İlişkinin her döneminde, erkeklerin davranışları ve olaylara tepkileri farklıdır. Erkek hangi dönemde romantik, hangi dönemde kurnazdır, hangi dönemde ona güvenilmez? Kısacası, erkeğin aşkmetresi nasıl çalışır? İşte yanıtları… Erkekler, ilişkinin ilk dönemlerinde tıpkı Romeo gibi tutkulu bir âşıktır. Birkaç ay sonra, kurnazlıklar başlar. Bir yılın...
  3. Erkek Beresi Nasıl Yapılır

Erkek Beresi Nasıl Yapılır

erkek beresi nasıl örülür erkek bere yapılışı bere nasıl örülür yapilişi beresi yapılır Meleklerim kocişime bir bere yapmaya karar verdim ama saatlerdir arıyorum adam gibi bir anlatım bulamadım.:S Kafayı yiycem yahu.Gerçi anneme sorsam söyler ama o da aman ne gerek var git bi bere al der.:D Ama ben kendim örmek istiyorum kocişime. :ahhhhh: Nolur yardım edin meleklerim nette rastladığınız...
  4. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...
  5. Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Selam kızlar acaba Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Sayfayı Paylaş