1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler Sana bile Doydu Hülya Avşar

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ERKEKLER SANA BİLE DOYDU [​IMG] HÜLYA AVŞAR STÜDYOSU PROGRAMININ KONUĞU OLAN PAKİZE SUDA, KADIN-ERKEK İLİŞKİLERİ HAKKINDA YORUM YAPTI.

Suda 10 yıl boyunca evli bir erkekle birlikte olduğunu ve bundan pişman olduğunu söyledi. Suda, Hülya Avşar'ın geçmiş ilişkilerinde aldatılmasını da şu sözlerle yeniden gündeme taşıdı:

Doyuluyor

'Türkiye'nin en güzel kadınısın. Herkes seninle olmak isterken, sen de aldatıldın. Ben dehşete düşerdim o zaman, 'Bu kadın da aldatılır mı?' diye; ama aldatıldın. Çünkü her şeye doyuluyor Hülyacığım. Güzele de, çirkine de... Bir dönüm noktası var. Erkek bu konuda iflah olmaz...'

Erkekler Sana bile Doydu Hülya Avşar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hülya avşar biyografisi

hülya avşar biyografisi

hülya avsar biografi kazım koyuncu hülya avşar biyografi avşar hayatı helin biyografi Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak, 10 Ekim 1963'te, Edremit Balıkesir'de dünyaya geldi. Aslen Ardahan'li ve Avşarlara mensuptur. Küçük yaşta yaptığı evlilik Mehmet Tecirli'den boşanmasıyla sona erdi. Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışmasında birinci seçildi (1982), fakat evlilik...
  2. Hülya Avşar - Sevdim

Hülya Avşar - Sevdim

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
  3. Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Sana Öyle Alıştım Ki Hep Yanımda İstiyorum Gözlerini Düşündükçe Sana Aşık Oluyorum Karıştı Tüm Duygularım Kaçıyor Hep Uykularım Söyle Sensiz Ne Yaparım Sana Aşık Oluyorum Belki Günah Sevmem Seni Tutamadım Hislerimi Anla Artık Sende Beni Sana Aşık Oluyorum
  4. Hülya Avşar - Hata

Hülya Avşar - Hata

Kalınca sebepsiz bir başıma Hatıralar beynimde dans ediyor Günahlarım dizilip bir bir yarşıma Sanki birer birer intikam alıyor Yüreğimden zincire vurulmuşum Anılar her halkayı birbirine bağlıyor Ben duygularımın esiri olmuşum Hatalar yalan duygularla başlıyor Sen de benim hatalarımdan birisin Sen en büyük günahların bedelisin Senin için harcanan zamana yazık Sen en güzel...
  5. Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'..

Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'..

Hülya Avşar Haberi Hülya Avşar Kanser mi Hülya Avşarın Mamografi çektirdikten sonraki komik yorumunu sizinle paylaşıyorum şimdi....İşte mamografiye Hülya Avşar yorumu.... Teşhis sürecinde yapılanlardan dolayı göğüs kanseri olmaktan çok korkan Avşar kızı korkularını anlattı. Hülya Avşar, önceki gün özel bir hastanenin üç boyutlu meme inceleme cihazını tanıttı. Geçtiğimiz aylarda,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş