erkeklerin balığa çıkmak için verdikleri sözler:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerle yemeğe çıkmak zayıflatıyormuş

Erkeklerle yemeğe çıkmak zayıflatıyormuş

Bunu ilkkez duydum ama yaşadım.Neden mi? e benim eşim yemeğe pek hatta bayağı bir düşkün,ee lokantaya yada restoranta vs..gittiğimiz zaman adam herşeyi yiyor ben aç kalıyorum:D:Dşaka bir yana yapılan araştırmalar öyle diyor.Buyrunuz. Zayıflamak isteyen kadın hemcinslerini unutup bol bol erkeklerle yemeğe çıksın! Araştırmaya göre kadınlar masadaki erkek sayısı arttıkça daha düşük kalorili...
  2. Evden hızlı çıkmak için

Evden hızlı çıkmak için

İşe sürekli geç kalanlardan ya da arkadaşlarını buluşma yerinde dakikalarca bekletenlerden misin? İşte sana sınırlı zamanda bakımlı ve havalı olmanın 15 yolu! 1. Saçının kötü olduğu günlerde ünlülerden ilham al ve saçına fular bağla. Hem çok moda, hem de harika görünüyor. 2. Dolabını haftalık planına ve hava durumuna göre düzenle. Böylece aradığın her şeyi kolayca ve hızlı bir şekilde...
  3. Erkekler İçin Sözler 2012

Erkekler İçin Sözler 2012

Erkekler İçin Sözler 2012 Selam kızlar sizden erkekler için süper sözler istiyorum ama yanlız yeni olsun bu sözler :)
  4. 2012 Erkekler İçin Sözler

2012 Erkekler İçin Sözler

Erkekler İçin Sözler 2012 Erkekler İçin Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Misafirimizinde isteği üzerine bu sayfamızda erkekler için güzel sözler paylaşıyoruz. Erkekler kalpleriyle değil, düşünceleriyle yaşar. CEHOV Aşık bir erkek, evlenene kadar eksiktir. Evlendikten sonra ise bitmiştir. ZSA ZSA GABOR Bir erkek, sadece görmeden ve sohbet etmekten bile memnun olduğu, kusursuz...
  5. Erkekler İçin Sözler

Erkekler İçin Sözler

Erkekler İçin Sözler istiyorum sizden evet erkekler için olacak ve mümkünse yeni güzel olacak bu sözler şimdiden tşkler:)

Sayfayı Paylaş