Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Erkeklerin beyinlerini okuyabiliyor musunuz??? test edelimm

  Konu, 'Testler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Genelde, erkeklerin söylemedikleri şeyler, onlar hakkında daha çok şey anlatır... Erkeklerin beyinlerini okuma yeteneğinizi testimizden ölçebilirsiniz.
  Erkekler genelde pek konuşkan değillerdir ama onların ketum yaratılışları duygularını çözememenize neden olmamalı. "Sevgilinizin konuşmadan gönderdiği mesajları deşifre etmeyi başarırsanız, onun karakterini ve sizin için ideal seçim olup olmadığını anlayacaksınız" diyor "The Science of Influence: How To Get Anyone to Say Yes in 8 Minutes or Less!" (Etkilerne Bilimi: 8 Dakika veya Daha Az Sürede Herkesten Evet Cevabını Nasıl Alırsınız?) adlı kitabın yazarı Kevin Hogan.

  Erkekleri okuma becerinizin olup olmadığını anlamak için aşağıdaki sorulara cevap verin.


  1- Barda görüştüğünüz erkek, bar sandalyesinde ayak parmakları içe doğru oturuyor. Bu ne anlamına gelir?
  a. Onu sinirlendiriyorsunuz.
  b. Sizden bir şey saklıyor


  2- Buluşmanın sonunda ayrılmak üzere, kapınızın önünde duruyorsunuz. Sizi öpmek istediğini nasıl anlarsınız?
  a. Başını sağa veya sola yatırır.
  b. Dudaklarına dokunmaya başlar.

  3- Uzun zamandır birlikte olduğunuz sevgilinize başka kadınlarla birlikte olma fantezileri olup olmadığını sordunuz. Cevap vermeden önce başınızın üstünden bir yere baktı. Bu ne anlama gelir?
  a. Size doğruyu söyleyecek.
  b. Size yalan söyleyecek.

  4- Bir partidesiniz ve sizi biriyle tanıştıracaklar. Onun için odanın en güzel, en enteresan kadını olup olmadığınızı nasıl bilirsiniz?

  a. Vücudunun üst tarafı size doğru eğiktir.
  b. Yüzü tam size dönüktür.

  5- Bir buluşmada, bir aydır birlikte olduğunuz sevgiliniz: "Son zamanlarda işlerim çok kötü gitmeye başladı" diyor. Bu kelimeler ne zaman bir ayrılık mesajı içerir?

  a. Bunları buluşmadan sonra, iyi geceler öpücüğüyle birlikte söylerse…
  b. Sizi dışarı çıkarmak için almaya geldiği anda…

  6- Birlikte bir kafe’de oturuyorsunuz ve sevgiliniz, ellerini avuçları yerde, masanın üzerinde tutuyor. Bu duruş ne anlama gelir?

  a. Kontrolü elinde tutmak istiyor?
  b. Konuşmak istemiyor.

  7- Orlando Bloom'a tıpatıp benzeyen biri yan masanızda oturuyor. Sizden etkilendiğini gösteren ipucu ne olabilir?

  a. Ne zaman bardağınızı masadan kaldırırsanız, o da bardağını masadan kaldırıp, ağzına götürür.
  b. Bakışlarını yakaladığınızda size gülümser.

  8- Yeni sevgilinize onunla bir hafta sonu kaçamağı yapmak istediğinizi söylediniz. Fikrinizi beğenmediğini gösteren ipucu ne olabilir?

  a. Yüksek sesle: "Olabilir, iyi fikir" demesi.
  b. "Aaa..." diyerek evet demeden önce ayaklarını oynatması

  9- Bir barda bir yakışıklıyla sohbet ediyorsunuz ve aranız iyi olmaya başladı. Yarım saatlik bir sohbette, isminizi en az on kez söylediğini fark ettiniz. Bu neyi gösterir?

  a. Sizi kullanmaya çalışıyor.b. Size doyamıyor


  Cevaplarınızın çoğu a ise:
  Erkekleri iyi okuyabiliyorsunuz. Erkeklerin mesajlarını o kadar iyi yorumlarsınız ki, bir erkek radarı olabilirsiniz. Örneğin, ayrılmadan önce bir dahaki buluşmanız hakkında konuşurken, işlerinin yoğunluğundan ve karışıklığından bahseden bir erkeğin, sizinle görüşmeye niyeti olmadığını anlarsınız.

  Buluşmadan sonra, kapının önünde dikilirken başını bir yana yatırarak size bakan erkeğin de mesajını açıkça alırsınız. Bir şey istediklerinde başlarını aynı şekilde tutan çocukları hiç unutmadığınız için, sevgilinizin de sizden duygusal anlamda bir şey beklediğini bilirsiniz, Vücut Dili Araştırma Enstitüsü Başkanı David B. Givens'a göre, hayattaki değişik durumlar arasında çok kolay bağlantı kurarsınız, o yüzden sevgilinizin mesajlarını okumak sizin için zor değildir.

  Aynı şey olumsuz davranışlar için de geçerlidir: Eğer bir erkek sohbet sırasında isminizi defalarca tekrarlarsa, şunu hatırlarsınız: "Son defa ismimi bir iş arkadaşımın ağzından bu kadar fazla duymuştum. Bana uzun bir hikaye anlatıp, beni kandırmaya çalışmıştı." Bunu anlamanız, değerli zamanınızı yanlış erkeklerle harcamanıza engel olur.  Cevaplarınızın çoğu b ise:


  Erkekler tarafından kolayca kandırılıyorsunuz. Erkekleri anlama sisteminizi gözden geçirmeniz gerekir. Çoğunlukla yanlış cevap verdiğiniz için kendinizi kötü hissetmemelisiniz. Vücut dili yorumunun zekayla hiç alakası yok. En mantıklı kişiler bile, vücut dilini doğru yorumlamakta zorlanır" diyor Givens. Sessiz ipuçlarına dikkat etmeye çalışın: Kadınlar genelde konuşkandır, onlar bir erkeği dinlediklerinde kelimelere dikkat edip, vücut dilini pek dikkate almazlar. Örneğin hafta sonu bir teklifle geldiğinizde sevgilinizden "evet" cevabını almakla o kadar meşgul olursunuz ki, bu "evet"i nasıl söylediğine dikkat etmezsiniz. Buna dikkat etmek için sesini duymamaya çalışın. Bu, sessiz TV seyretmeye benzer. Ses gelmeyince, cevabı jestlerden ve mimiklerden anlamaya çalışırsınız, ki gerçek cevap odur.

  Aynı şekilde, bazı durumlarda karşınızdaki erkeğin belli bir şey düşünmesini istersiniz, örneğin sizi seksi bulmasını… O zaman daha çok belli olan jestlere dikkat edersiniz, gülümsemesi gibi. Ama gülümsemenin iki anlamı olduğunu unutursunuz ve sizin almak istediğiniz mesaja uyan anlamı algılarsınız. Halbuki bir gülümseme rahatsızlık belirtisi ve bazı şeyleri centilmenlik adına yaptığını da gösterir. Kontrol altında tutulabilen davranışlara değil, her zaman kontrolsüz olarak yapılan hareketlere dikkat etmelisiniz; bardağı aynı zamanda sizinle kaldırması gibi   
Erkeklerin beyinlerini okuyabiliyor musunuz??? test edelimm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Test-Görünüşünüzü Beğeneiyor musunuz?

  Test-Görünüşünüzü Beğeneiyor musunuz?

  Herkesin kendi vücudunda bulduğu kusurlar vardır. Önemli olan kendimize olan güvenimizi hiçbir zaman kaybetmemek. Kendinize güveniyor musunuz? Kendi görünüşü beğeniyor musunuz? Kendinize her, a yanıtı için 2 puan b yanıtı için 1 puan c yanıtı için 0 puan verin. 1- Haftada kaç kere tartılıyorsunuz? a) 7 veya daha fazla b) 1-3 c) Hiç 2- Kilo vermek için neler yapıyorsunuz? a) Düzenli...
 2. bakalım okuyabiliyor musunuz??denemeye değer...

  bakalım okuyabiliyor musunuz??denemeye değer...

  ÇOK İLGİNÇ! BİR İGNLİİZ ÜVNSERTSİNEDE YPALIN ARŞAITRAMYA GRÖE,KLEİMLEİRN HRFALREİİNN HNAGİ SRIDAA YZALIDKILRAI ÖMNELİ DEĞELİİMŞ. ÖENLMİ OALN BRİNCİ VE SNONUCNU HRFAİN YRENİDE OMLSAIMYIŞ. ARDAKAİ HRFALİREN SRISAI KRIAIŞK OSLADA OUKNYUORRUMŞ. ÇNÜKÜ KLEİMLREİ HRAF HRAF DĞEİL BRİ BTÜÜN OALARK OYKUORUMUŞZ. Bakın nasılda düzgün okudunuz ilginç değil mi?:hmm::hmm:
 3. Erkeklere evde test imkanı

  Erkeklere evde test imkanı

  ABD'de piyasaya sürülen yeni bir test, çocuk sahibi olmak isteyen erkeklere ilk kez evde sperm yoğunluğunu ölçme imkanı sunuyor. New York-Presbyterian Hastanesi-Columbia Üniversitesi Erkek Üreme Merkezi Müdürü Dr. Harry Fisch, test sonuçlarının çiftlere, çocuk sahibi olma konusunda herhangi bir sorunları olup olmadığı konusunda ilk elden bilgi vereceğini kaydetti. Genosis firması...
 4. Erkeklerin yaptırması gereken testler

  Erkeklerin yaptırması gereken testler

  kan benleri akciğer kanserinde kan değerleri akciğer kanseri tahlili kanseri değerleri Erkekler için yaşamsal önem taşıyan testler... Tonometre ile körlük engelleniyor Glokom, halk arasındaki adıyla 'göz tansiyonu', yaptığı sinir hasarı ile körlüğe neden olabilen bir göz hastalığı. İlaç tedavisi ve lazer ile körlüğün önüne geçiliyor ancak bu da erken teşhis ile mümkün. Körlük riskine karşı...
 5. Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi?

  Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi?

  Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arsaitramya gröe , kleimleirn hrfalreinn hnagi sridaa yzalidkilrai ömneli dgeliims.. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaimyis..Ardakai hfraliren srisai kriaisk oslada ouknyuorums.Cnükü kleimlerei hraf hraf dgeil bri btüün oalark oykuorumusz. Bakın nasıl da düzgün okudunuz ilginç değil mi ?:)

Sayfayı Paylaş