Erkeklerin Düşünme Tarzları

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Erkeklerin Düşünme Tarzları
Erkeklerin düşünme tarzlarıyla ilgili size muhtesem bir yazı sunuyorum melişler okumadan geçmeyinn emiiii


Genç bir erkeğin üç kız arkadaşı vardı ve hangisi ile evleneceğine dair karar vermesi gerekiyordu. Bir test yapmaya karar verdi.Her birine 1000 - DM verdi.
Kaynak : yorumla.net - erkeklerin düşünme tarzı .. Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonuna gitti. Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi: "Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!".
İkinci kız arkadaşı yeni bir hokey takımi, video ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi : "Bunlar senin için aldığım hediyeler, çünkü seni seviyorum!".
Üçüncü kız arkadaşı bu para ile iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir süre içersinde para kendini ikiye katladı. Bu karı yine yatırdı ve bu şekilde devam etti.Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi : "Senin bana verdiğin parayı çoğalttım, birlikte yaşayacağımız gelecek için, çünkü seni seviyorum".
Genç erkek her üç kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Bir süre için ortadan yok oldu ve arkadaşlarının verdiği cevaplar hakkında düşündü...

Çok iyi düşündü.... . . gerçekten çok, çok iyi düşündü...Bu o kadar kolay verilebilecek bir karar değildi, işi çok zordu ......
Çok iyi düşündükten sonra en iri göğüslü olan ile evlenmeye karar verdi...

 

juju

Yeni Üye
Üye
erkek milleti işte ne desek boş gercekten düşünmüş bide
 
Üst