Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?
bir erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır seven erkek seven insan söyleyen erkek

Bir erkeğin yalan söylediğini nasıl anlarsınız. İşte aşağıdakiler yalan söylediğini düşündüğünüz erkekte var ise üç kere daha düşünün :)

Tutarsızlık
Yaptıkları ile anlattığı arasında tutarsızlık var mı yok mu bakabilirsin
yalan söyleyen erkek.jpg

2.En ummadığı soruyu sor

Yalan söyleyen bir insanın mutlaka iyi ve sağlam bir hikâyesi vardır. Ve sizin ne sorabileceğinizi bilerek yanıt verirler İnternetteki web yalanlarını yakalamak için yalan söylediğiniz kişiyi iyice izleyin. En umulmadık bir anda hazır olmadıkları bir konuda bir soru yöneltin.

3- Davranışlarını değerlendir

Yalanın en önemli göstergelerinden biri davranışlardaki değişiklidir. Genel olarak heyecanlı olan biri sakinse veya sakin biri heyecanlıysa dikkat edin farklı bir şeyler oluyor demektir.

4- Duygulardaki samimiyetsizlik

Çoğu insan sahte gülümseyemez Zamanlama hatası vardır ve normal gülümsemeden çok daha uzun sürer veya diğer davranışlarla karışır. Bazen kızgın yüzle, gülümseme iç içedir. Dudaklar doğal gülümsemeden daha küçük ve daha cansızdır.
duygusal olmada samimiyetsizlik.jpg

5- İçten gelen tepkilere dikkat

İnsanlar genellikle yalanlarını geçiştirirken şöyle der; 'İçten gelen bir tepki veya kadına, erkeğe özgü bir sezgi' ama bu doğru duyguların sapmasından başka bir şey değildir. İçgüdüler yalanların açıklamasında inandırıcı değildir.

6- Çok küçük hareketleri izle

Çok küçük hareketler mimikler ifadelerin ön açıklamasıdır. Genellikle ikinci dakikanın 25. sn civarında bir gizli duyguyu anlatır. Yani bir kişi çok çok mutlu görünüyorsa gerçekte bazı şeyler için üzülüyor olabilir. Gerçek duygusunun anlaşılmasından duyduğu korku bir an için yüzünde belirir. Gizlenen korku, mutsuzluk, kızgınlık, kıskançlık her neyse bir göz kırpması anı kadar kısa sürede yüze yansır. Bunu yakalamak büyük bir hünerdir. Yapılan araştırmalarda hemen hemen katılanların %99'u bu mikro mimikleri işaretleri göremedi fakat bu bir saatten daha kısa zamanda öğrenilebilir Mikro hareketler sebebi söylemez. Sadece gizlenen bir duygu olduğunu gösterir.

7- İnkâr etme

Yalan söyleyen kişinin hareketleri, söyledikleri, ses tonu, mimikleri birbirini tutmaz. İnkârı gösteren bazı davranışlar vardır.
inkar eden erkek.jpg

8- Endişe veya tedirginlik

Karşınızdaki konuşurken gözlerinize bakamıyorsa ve bu onun her zaman ki hali değilse yalan söylediğinden şüphelenebilirsiniz. Uzağa bakıyor terliyor ve tedirgin endişeli bakıyorlarsa hiçbir şey normal değildir.

9- Çok çok fazla detaycılık

Eğer birisine 'Nerede kaldın?' diye sorduğunuzda karşınızdaki 'Markete gittim ve yumurta süt şeker almam gerekiyordu ve bir köpeğe çarptığım için çok yavaş gitmek zorunda kaldım' gibi detaylı olarak bir şeyler anlatıyorsa yalan söylediğinden şüphelenebilirsiniz. Çok fazla detay onları içinde bulundukları durumdan kurtulmak için düşünülen bütünlük içeren bir yalan olabilir.

10- Gerçeği görmemezlikten gelme

Birisine gerçeği anlatmak yalan söylemekten daha fazla kabul edilir. Herkesin bildiği bir şeyin arkasına sığınarak yalan söylenebilir. Böylece insanların kafası karışır ve söylenilenin doğru olabileceği düşünülür.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bnce çok dğru ne sçması beee!!!
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Erkeğin yalan söylediği tutarsız ifadelerle anlaşılır :D Az gözlemleyin işin uzmanı olmanıza gerek yok. Ayrıca erkeğin yalan konuşup konuşmadığını anlamanız için gözlerine bakın . Gözler her şeyi ifşa eder ;)
 
S

semasalman68

Forum Okuru
Ben bir yildir biriyle sevgiliyim son bir aydir bni sevmedigini dusunuyorm bir haftadir da mesajlarjma cewap vermiyor yeni yeni kiyafetler ayakkabilar tesbihler sakal asla sevmez sakal uzatmalar sizce inadima mi yapiyor yoksa baskasi mi war
 

Uzman SühaN

Administrator
Partnerinizin hayatın da biri olup olmadığını ancak ona sorarak öğrenebilirsiniz. Size karşı ilgisiz olması kişisel problemlerinden kaynaklanabileceği gibi başka bir ilişkiye yelken açmasın dan dolayı da olabilir. Size tavsiyem açık ve net olarak bu soruyu ona yöneltin . Neden bana karşı ilgisizsin hayatında biri mi var ? Bu soruların cevabını öğrenmek ilişkimize de ona göre yön vermek istiyorum diyede belirtin. Aldığınız yanıt sizi tatmin etmezse ilişkinizi kesin.
 
Üst