Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Insalalh hamisdirsin haberini bekliyorum tamam dikkat ederin cankm sende dikkat et guzel haberlerle gel insalalh

Hmmm yani ikiz sansi yok
Ya tabi ikizde isterim ama.zorda bisey allahimdab hayirlisi ben herseye raziyim
Ama ikiz zor bisey hani onu yetistirmem ilk cocuj tecrubede yok sorumluluk 2 kat imkansjz degil.. ama zor..
Olsa.sevinirim.olmasa uzulmem ama.aklima takiliyor senin msjin beni rahatlatfi canim
Yarin gidiyrorum bakalim insalalh bebegimib kalbini duyarim. Insalalh sagliklidir.. 8 hafta oluyor bunyemi hormonlarimi darma duman etti yarin bizde onu rahatsiz etcez
Daha esimle iliskiye bile girmedik.yarin ebeye sorcaz sorun yok derse yarin gece gerdek var 4-5 hafta oldu.. yarin aksam parti veriyoz

Inşallah canım sağlıklıdır kalp atislarini duyarsiniz çok güzel bir duygu onu duymak hissetmek. Sen 4 5 haftadır diyosun biz tam 3 ay doldu ilişki yok doktor ilk üç ay ilişki yok demişti hatta gerekirse 9 ay yok demişti. 2 hafta sonra doktora gitcez yine bakalım bu sefer sorcam sıkıntı olur mu diye. Yeter benimde bir sınırım var

Kızlar çok tşk ederim tek tek yazamıyorum kusura bakmayın olur mu drlâ konuştu eşim biraz önce dedi hiç sorun yok sonuçları güzel geldi ama yine de yarınà kadar kalsın yada cumartesiye kadar da kalabilir dedi dua edin kizlar dr dedi çok bu şikayet geliyo ama düzelip de sağlıklı doğum yapan çok dedi görüşürüz kızlar

Canim dün 10.Cu günümdu ve dün sabah igne ucu kadar ama cizgi gibi açik kirmizi kan lekesi geldi ama normal akintiyla beraber. Simdi bilemedim ovulasyon mu oldu, yoksa, ondan onceki gün iliski olmustu, ondan mi kaynakli bilemiyorum ki offf.

Ayyyyyyyy allah iyiligini versin mc ! Koptum gulmekten ya, siz gerdege mi giriyosunuz ay ay ay :-D

Cok sevindim canim. Sende stres yapma sakin ol, vucudunu dinle, rahatlan. Insaallah hic bi sorun olmiycak canim

Ahuhahagaha aynen haklisin bence isyan et.. turkiye daha dikkatli bu konuda yasakliyor cok.. tr de 8. Aydan sonra iliski yasak oldunu biliyom.. burda su patlayana kadar serbest hatta daha iyi diyolar) ben 2 ayi atlattikdan sonra basliyom darisi size
Aslinda tekrar yuzgorumlugu isticem