Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Çok uzgunum günü gecen arklar lütfen idrarda cikmasada kanda baktirin.. Çok istediğim bebegime hissedemen ayrildimm çok uzgunumm. Tshlarinizada baktirin benim yuksek sanirim ondan tutubamadi bebegimm.kimyasal gebelik(

Slm arkadaslar ben yeni uye oldum sizinle konusmak istedim nisanda 2 kere regl oldum buayda nezaman olcam blmiyorum 4-24unde oldum kasiklarimda igne gibi batmalar gozumde bulaniklik belinde arada bi agri hamilemiyim belirtimiki goguslerde agri var yardimci olursaniz sevinirim .nereden yaziliyor onu bilmiyorum buraya yazdim kusura bakmazsiniz insallah

[QUOTE="bebetoo, post: 951982.Çok uzgunum günü gecen arklar lütfen idrarda cikmasada kanda baktirin.. Çok istediğim bebegime hissedemen ayrildimm çok uzgunumm. Tshlarinizada baktirin benim yuksek sanirim ondan tutubamadi bebegimm.kimyasal gebelik([/QUOTE]
Cok gecmis olsun bende yasadim dis gebelik igneyle dusurdum evde cok iyi anliyorum seni cok gecmis olsun allah saglikli evlat nasip eder en kiza zamanda

Slm ben bir aylık evliyim bugün bir ay oldu gelin olduğum gün yani geçen ay bugün adet günün son günüydü neyse ve ben hamile olmak istiyorum ayrıca bende hamilelik belirtileri var yani adet gecikmesi sabahları hafif mide bulantısı bazen de çok oluyor göğüslerimde ağırı şişme bir kaçgüne bir kabızlık ve iki haftadir içten içe yanma ateş basiyor ve ilk iki hafta mide ekşimesi vardı ama şimdi geçti bir haftadır kasklarim da ara ara sancı giriyor ayrıca bende oturduğum zaman ayaklarıma kramp giriyor bunlar hamilelik belirtileri diye biliyorum doğru mu yardımcı olur musunuz

Günün de geçmiş sanırım söylediklerin hamilelik belirtileri doğru inşallah yerleşiyodur bebişin güzel haberlerini bekliyoruz

Bende issediyorum sanki var gibi bulantim bas donmesi falan yok cok sik wc ye cikiyorum halsizlik var bilmiyorum emin degilim

Ben 1.5 yil adet gormuyorum ama simdi issediyor gibiyim 3 aylik igne vurundum bebegin olmaz zor olur diyorlar sizce dogrumu bu korkuyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim