Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Ben adetini yanlış söyledim ona göre eve geldim doğrusuna göre ün vermiş şaşırdım bende acaba dedim ultrasyonda yumurtlama günümü hesapladı ondan senden bilgi aldım ... Klomen kullanan kişilerde yumurtlama sancısı olurmuş öyle duydum inş bu at iyi sonuç alırız canım ya

Canim ben Yurd disindayim, burda ozel bir infertilite merkezindeyim yani asilama tup bebek vs sadece bunlar için ayrilmis bir bolum.
Canim Bugün ilk defa sabah bir adet klomen ictim ve gün boyu basim agirdi ve hala agriyor catliycak kadar. Ve Bugün asiri duygusal oldum. Esimden ilgi bekledim, ama oda isten yorgun geldi, beni bile gormedi yuzu, biraz tv izledi sonra gitti yatti. Ve simdi o kadar morelim bozuldu ki aglamak istiyorum.
Acaba diyorum bunlar ilacin yan etkileri olabilirmi ? Sen kullandiysan, veya belki bebetoo bilir ?
Dr saçimi pek sansim olmadi. Burda merkeze gidiyorsun Dosya aciyorlar ve artik Hangi dr denk gelirse. Ama dr iyi Tecrubeli gorunuyor. Her gittigimde morelimi duzeltip oyle gonderiyor.
Verdigin Cvp için Sagol canim...

Evet ilaç yapabilir sanirim canim. Çünkü son ilaclari içerken çok bunaldimm durduk yere canim azima gelmiş gibi oluodu sebepsizce hicbisi yokken.. Belki sendede duygusallık oluşmuştur.hoş duygasili zaten de bazen hormonlar yükselince sanirim tavan yapio bizlerde

Miracim günün mu geçti kizlar hep biz sirayla bekledim. Bu ayda inş tek tek hamile haberleri aliriz.. Bizlerin ayi olsun inş bu ay

Valla aksamdan beri Esime tavir yapiyorum. Tek istedigim on dkk da olsa benimle muhabbet etmesi