Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Zaten kafama dank ettigi gün kararlar aldim ve bunu onlara da soyledim. Eskiden bi Alo desinler bisey istzsinler hemen gider yaardim veya onlara vakit gecirmek adina geri zekali arkadaslar ina katlanirdim hepsi sonradan gorme kokoslar bi gorsenoz Neyse, artik yengemlere soyledim, Sizin hatriniza arkadaslar iniza katlanirdim ama artik, benim gormek benimle vakit gecirmek isterseniz siz beni ararsiniz, çünkü ben artik yoruldum dedim. Sagolsunlar o gunden sonra, ben mesafe koydum zirt pirt aramadim sormadim. Onlarda sagolsun hiç yapmadiklari için hic bisey degismedi. Sadece sen bizden uzaklastin diyorlar. Hayir dedim oyle degil, Eskiden hep ben arardim sorardim sizi, aramalarimi kestim sadece ama siz benimle hic ilgilenmediginiz için zaten o mesafe varmis ama ben yeni farkettim dedim. Ama artik ben artik eski ben degilim dedim. Bikac arkadas im var, arada gorusuruz. Ama benim için aile bambaska, boyle seyleri yasamak beni derinden uzdu. Bide bu bebek sorunu eklenince hersey ust uste geliyo uzerime geliyo hersey bazen cok bunaliyorum.

Sonuç var Dior benim sinirim steresten ve sigara içtiğim için kendimi affedemiyorum....