Erken Gebelik Belirtileri

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapabilirsiniz. Sevgiler..

2. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63
    Bende ameliyat geçirdim tuplerimden.. Yanımda yatan bi arkadaş daha vardı oda polipten oldu ve bi kaç saat içinde taburcu oldu gitti.. Basit bir operasyon bence zaman kaybetme..

3. Ma lulu bere

Ma lulu bere Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyza hanım merhaba bır sorun olacak ?

4. Ma lulu bere

Ma lulu bere Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben vajınusmus hastasıyım yaklasık 1 yıllık evlıyım esım bı bebegımız olmasını cok ıstıyor . Fakat malum durumdan dolayı beceremıyorz . Arkadaslar bana bır yontem söylemişlerdi bu ay onu denedım . Spermler dıs ortamda fazla yasamazlarmış ısılardan dolayı ve havayla temas ettıgınden dolayı sanırım. Cok ozur dıleyerek soluyorum esımın agzıma bosalmasıyla hemen sırıngaya çekıp vajınamdan gönderdım spermlerı acaba bu ne kadar etkılı bır yontem olmustur ılıskım den 9 gun gectı tam yumurtlama gunume denk getırdım yardımcı olurmusunuz lutfen ?

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ; Öncelikle yaptığınız eylem doğru değil.Tükürük içinde bulunan birtakım enzimler ve bakteriler spermlerin dölleme kabiliyetini azaltır, hatta spermlerin ölümüne neden olabilir. Bu şekilde gebelik elde edilmesi çok düşük ihtimal .Gecikmeniz olursa test yapın ve kesinlikle bu durumu tekrarlamayın.

6. ellyy

ellyy Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    13
    Selam kızlar, görüşmeyeli 2 ay geçmiş bile :) 2 ay sonunda güzel haber vermek isterdim ama maalesef hala bebiş yok. En son ovulasyon testi yaptım tam süper tespit ediyorum derken eşim ağır bi hastalık geçirdi çalışmalar bitti ara vermek zorunda kaldık baya.. Artık test falan yapasım da yok nasibimiz ne zamansa olur inşallah. Sizlerden var mı iyi haberi olan asiyecim ve bebeğimgelsin nasılsınız kızlar?

7. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    iyiyim canım çok şükür bende senin gibi beklemedeyim çok şükür kistimden kurtuldum bu ay klomen çatlatma iğnesi kullandım 3 yumurtam gelişti sonucu bekliyorum. Çok düşünmemeye çalışıyorum canım kısmet artık. İnşallah en kısa zamanda isteyen herkes de biz de bebek haberi alırız.

ellyy bunu beğendi.
  8. ellyy

ellyy Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    13
    Geçmiş olsun canım.. Bu ay benim boş yarın öbür gün regl olurum, bakalım senden iyi haber alırız inşallah:) bence de canım fazla düşünmek yıpratır insanı. Hepimiz için hayırlısı olsun.

9. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    inşallah canım :) sen dr gidince tedaviye mi başlayacaksın.

10. ellyy

ellyy Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    13
    Dr gitmiştim bi sorun yoktu. Doğru düzgün bi kaç ay daha çalışmayı düşünüyorum kısmetse:) bazen elimizde olmayan sebepler çıkıyo çünkü hastalık vs gibi. Herşeyi tam yapıp daha da olmazsa o zaman dr yolları gözükecek..

11. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    bir sorun yoksa zamanını bekliyordur canım inşallah çok bekletmez gelir bebişin :) rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

ellyy bunu beğendi.
  12. ellyy

ellyy Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    13
    Amin canım saolasın hepimizin inşallah:)

asiye sarı bunu beğendi.
  13. mutluanne

mutluanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok merak ediyorum burada ki paylasimlar cok eski bu belirtileri yasayanlar suan hamilemi yada cocugu oldumu

14. Nazka

Nazka Forum Okuru

Bendeki belirttiler şunlardır: çabuk acıkma, halsizlik , kasıklarda ağrı,özellikle embriyo oluştuğu yumurtalık tarafında (bende o solda hep) , duygusal yorgunluk hissi , bir az ağır iş yapmada kasıklarda bir ağrı ve kasılma.

15. celikcelik

celikcelik Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.389
    Ödül Puanları:
    93
    Foruma girilmiyor

Erken Gebelik Belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Sevgili Melekler mekanı.com üyeleri, her ne kadar hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de hamile olup olmadığınıza dair cevaplar bulabileceğiniz en yaygın ilk belirtileri sizler için aşağıda sıraladık: 1. Adetinizin gecikmesi Bu belirti muhtemelen en kesin olan belirtidir. Bazı anne adayları adet dönemlerinde oldukça açık renkte bir kanama yaşayabilirler, bu normal adet...
  2. gebelik ve erken gebelik belirtilerini yazar mısınız lütfen

gebelik ve erken gebelik belirtilerini yazar mısınız lütfen

gebelik en erken gebelik belirtileri nelerdir
  3. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  4. Erken Gebelik Belirtileri iştahsızlık

Erken Gebelik Belirtileri iştahsızlık

erken hamilelik belirtisi iştahsızlık,erken gebelik belirtisi iştahta artış,erken hamilelik belirtileri nelerdir ,erken gebelik belirtileri hakkında bilgiler Gebeliğin diğer bir işareti de kadın adaylarımızın iştahında oluşan açılmadır. Aşerme durumu da oluşup mevsimsiz meyve veya sebzeleri yiyecek isteyebilirler. Diğer taraftan bunun tersi olarak bazı kadın adaylarımız da çok sevdiği...
  5. Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için...

Sayfayı Paylaş