Erken Gebelik Belirtileri
Bende dün qece hamile olduğumu öğrendim ama sadece adet qecikmesinden deil bende de göğüsler şiş ve çok ağrıyodu kasıklarım yerleşme lekesi de oldu bende ve belim çok kötüydü midemde ekşime ve bulantı vardı.. Hamile olduğumu hissediyordum ilk defa..
En çokta duygusallık vardı haber izlerken bile insan ağlar mı ya normal sıradan bi habere bile yanii Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah ❤❤

Bende dün qece hamile olduğumu öğrendim ama sadece adet qecikmesinden deil bende de göğüsler şiş ve çok ağrıyodu kasıklarım yerleşme lekesi de oldu bende ve belim çok kötüydü midemde ekşime ve bulantı vardı.. Hamile olduğumu hissediyordum ilk defa..
En çokta duygusallık vardı haber izlerken bile insan ağlar mı ya normal sıradan bi habere bile yanii Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah ❤❤
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba arkadaşlar ben bir kaçgün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.. ertesigünü hapı almama rağmen hamile kaldım vede ovulasyon günüme 1 hafta varken adetim biter bitmez ilişki yaşadım hiç hazır değildim gebeliğe süpriz oldu..belirtilerimi söyliyim. Normalde adetime birhafta kala göğüslerim şişer dayanamıcağim hale gelir bu ay öyle olmadı çok hafif bir hassasiyet vardı meme ucu hassasiyeti hiç yaşamadım bazen bıçak saplanırki göğsüme ağrı giriyordu akıntım olağanüstü arttı kasık batmalarım oluyordu birde adetime yakın adet olucakmışım gibi karın sancılarım oluyordu ha oldum olucam diyordum gecikti üstünden 4 gün gecikincede test yaptım çok net çift çizgi çıktı ertesi günü tekrar test yaptım 45 sn yeye test pozitif oluyordu hastaneye gittim kan testine bile gerek kalmadı karın ultrasonundan göründü heaa bide aşırı bir halsizlik uyku hali kafamı koyduğum yerde uyucak durumdayım .umarım yardımcı olabilmişimdir

Merhaba arkadaşlar ben bir kaçgün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.. ertesigünü hapı almama rağmen hamile kaldım vede ovulasyon günüme 1 hafta varken adetim biter bitmez ilişki yaşadım hiç hazır değildim gebeliğe süpriz oldu..belirtilerimi söyliyim. Normalde adetime birhafta kala göğüslerim şişer dayanamıcağim hale gelir bu ay öyle olmadı çok hafif bir hassasiyet vardı meme ucu hassasiyeti hiç yaşamadım bazen bıçak saplanırki göğsüme ağrı giriyordu akıntım olağanüstü arttı kasık batmalarım oluyordu birde adetime yakın adet olucakmışım gibi karın sancılarım oluyordu ha oldum olucam diyordum gecikti üstünden 4 gün gecikincede test yaptım çok net çift çizgi çıktı ertesi günü tekrar test yaptım 45 sn yeye test pozitif oluyordu hastaneye gittim kan testine bile gerek kalmadı karın ultrasonundan göründü heaa bide aşırı bir halsizlik uyku hali kafamı koyduğum yerde uyucak durumdayım .umarım yardımcı olabilmişimdir
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı benim başıma inşallah :)

Hamile Olduğunu 9 Ay Anlamadı! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adet gecikmesi olmadan erken gebelik belirtileri nelerdir ? Adet gecikmesi olmadan erken gebelik belirtileri nelerdir ?
Hamilemiyim, hamilelik belirtileri, en erken gebelik belirtileri, hamile olduğumu nasıl anlarım , gebe olduğumu nasıl anlarım ? Bu soruların cevabı bir çok ziyaretçimiz tarafından merak edilmekte. Gebeliğe dair sayısız konularımız...
Gebelik 14
Erken düşüğün nedenleri nelerdir? Erken düşüğün nedenleri nelerdir?
Hiçbir kadın gebelik kaybı olasılığını düşünmek istemez, ancak eğer hamile kalırsanız veya gelecekte hamile kalmayı düşünüyorsanız, erken düşüklerin nedenlerini anlamak önemlidir.Düşük, gebeliğin 20. haftasından önce fetüsün kaybedilmesi...
Gebelik 0
Hamileliğin ilk günleri belirtileri nelerdir? Hamileliğin ilk günleri belirtileri nelerdir?
hamileliğin ilk günleri belirtileri, hamileik belirtilerini nasıl anlarsın,hamilelik belirtileri nasıl oluyor, bir haftalık hamileik belirtisi,iki haftalık hamilelik belirtisi,3 haftalık hamilelik belirtisi,4 hafta hamilelik belirtisi,gebelik...
Gebelik 16
En erken hamilelik belirtileri nelerdir? En erken hamilelik belirtileri nelerdir?
Sayfamıza sıklıkla gelen sorular dan yola çıkarak, en erken gebelik belirtileri hakkında bu makaleyi yazma gereği duyduk.En erken gebelik belirtileri, gebelik belirtileri ne zaman başlar,gebeliğin ilk belirtisi nedir , en erken hamile...
Gebelik 1
Hamile Olduğunu 9 Ay Anlamadı! Hamile Olduğunu 9 Ay Anlamadı!
Her kadının hayalidir anne olmak.Yalnız her kadın bazı durumlardan ötürü anne olamamaktadır.Sabırla mens gününün gecikmesini bekleyen hanımlar ,bir an önce gebe olup olmadığını merak etmeye başlar.Kasıklarım ağrıyor acaba hamilemiyim,belim...
Gebelik 4