Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Anliyorum bana oyle gelmosti sadece..Insallah canim cookk mutlu olursunuz herdaimmm
Insaallah canim insaallah hepimiz mutlu oluruz insaallah. Esim Olmadik zaman larda fevri ve gereksiz cikislari oluyo ama insaallah beraber bunuda aşicaz. Zor günler geciriyoruz, oda herseyi içine attigi için, boyle Olmadik anda patlak veriyo. Bunlarin hepsini aşicaz allah in izniyle ve yardimiyla insaallah.
Çok sagolun tekrar, desteginiz bana çok iyi geldi :)

Kızlar ben birsey sorcam ya benim adetim dün bitti bugun aşırı mide bulantısı ve baş dönmesi yaşadım ama baş dönmesi öyle böyle değil ki hala arada oluyor acaba yorgunluktan mi oldu ya da soğuktu usüdum diye mi oldu hala çok kötüyüm ve yorgunum
Hermevsim ben her adet bitiminden 4-5 gun sonrq muhakkak test yapiyorum.. cunki ustune adet gorme olayi oluyor.. istersen sende bi bak

Canim bu sabah cok az Lekelenme oldu, sanirim bugün adet olurum....... Yine kismet degilmis Napalim.... Artik onumuzdeki asilama programina odaklanacam yine, pek umudum yok asilama dan ama belli de olmaz Hani olur mu olur....

Kizlar sozum burda ki herkese ve tum hamislere, beni burda yanliz birakmayin Olurmu, arada gelin beni kolacan ediverin... Sanki burda en sonda kalicam, oyle bir hissim var çünkü..... Hayirlisi olsun....
Olsun uzulme durmak yok yola devam.. Rabbim hayirli bir zamanda vericrk insallah.. en son kalsan bile ki kalmazsin insan ole dusunuyo ben arada gelirim olmazsa twlimi veririm ordan msj atarsin:)

Allah biliyorya icimi bu ay cok umutluyum..

Insaallah canim insaallah hepimiz mutlu oluruz insaallah. Esim Olmadik zaman larda fevri ve gereksiz cikislari oluyo ama insaallah beraber bunuda aşicaz. Zor günler geciriyoruz, oda herseyi içine attigi için, boyle Olmadik anda patlak veriyo. Bunlarin hepsini aşicaz allah in izniyle ve yardimiyla insaallah.
Çok sagolun tekrar, desteginiz bana çok iyi geldi :)
Aynrn o ataklar bizdede herjesin evliliginde var.. kavgasiz ev yok ama saygisizda ev olmicak..
Hersey zamanla duzelir neler atlatiyoruz biz:)

Hayir utanilcak bisry yok sen bizi uzmedin.. tamam uzulduk ama sen uzgun oldugun icin paylastigij icin degil.. simdide mutlu oldugun icin cok mutluyum kendi adima..
Herseyin cozumu var
Unuttuk gitti bunu:)

Kizlar inanin cok rahatladim :) çok anlayisli cok ince siniz, sizi seviyorum kizlar :)
Allah da sizi sevsin insaallah, gonlunuzce en guzelini versin insaallah rabbim.

M post: 964946' Alıntı:
Daha erken 4 gun kala hamilelik testi yapaliyon.. oda erkrn hamilelik testi.. 3 gun dahq beklw dene bi..
Insqllah hsmistirsin
Yine çok sabırsız oldum ama ben ya :( hiç adet olmadan ağrım olduğunu bilmem. Bir de düne kadar 10 gün boyunca göğüslerim çok ağrıdı ama dün göğüs ağrısı geçti. Bugün 4.gün hala adet olduğumdaki ilk gün gibi sancı çekiyorum :(

Geri