mrb kızlar benim adetim 7 gun gecti ve aşırı derece 10 gündür adet sancim var ..kasitlarim agriyo belim agriyo ara ara mide bulantisi ve akıntın çok var .. sanki her an adet olucakmisim gibi bide karnim sis ilk defa böyle oldum .. kasiklarimin bi tik üstüde batma şeklinde ağrılar giriyo .. sizde nedir litfen yardımcı olun

Bu durumda akla gelen ilk şey gebelik olsada , adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Bu nedenle gebelik testi yapmanız faydanıza olacaktır.

Merhaba arkadaşlar..
son adetim 13.08’de idi normalinde bu ay 10-12 gibi adet olmam gerekirdi 28 döngü hesaplamasına göre ama hala adet olmadım.. bu sabah 2 test yaptım ikisindede çoook silik çıktı ve tekrar zaman geçtikten sonra baktığımda çizgi belirginleşmişti. Ayrıca sanki heran adet olcakmışım gibi hafif kasıklarımda sancılarım var bu durumdan dolayı kontrol amaclı tuallete gidiyorum ama akıntım normal kanamam falan yok.. sizce ne yapmalıyım 1-2 gün bekleyip eğer adet olmasam tekrarmı bi test yapsam acaba yada direk doktoramı gitsem bilemedim.. normalinde hiç pipirikli değilim ama yıl başında 5bucuk aylık hamileyken düşük yaptım en ufak bi durumda artık endişeleniyorum.. bana bi akıl verirseniz sevinirim..

Merhaba arkadaşlar..
son adetim 13.08’de idi normalinde bu ay 10-12 gibi adet olmam gerekirdi 28 döngü hesaplamasına göre ama hala adet olmadım.. bu sabah 2 test yaptım ikisindede çoook silik çıktı ve tekrar zaman geçtikten sonra baktığımda çizgi belirginleşmişti. Ayrıca sanki heran adet olcakmışım gibi hafif kasıklarımda sancılarım var bu durumdan dolayı kontrol amaclı tuallete gidiyorum ama akıntım normal kanamam falan yok.. sizce ne yapmalıyım 1-2 gün bekleyip eğer adet olmasam tekrarmı bi test yapsam acaba yada direk doktoramı gitsem bilemedim.. normalinde hiç pipirikli değilim ama yıl başında 5bucuk aylık hamileyken düşük yaptım en ufak bi durumda artık endişeleniyorum.. bana bi akıl verirseniz sevinirim..
Silik testler genelde hamilelik olarak kabul ediliyor yarın hemen kan testi yaptır sonuca göre kadın doğum doktoruna gidip muayene olun ihmal etmeyin düşük neden oldu geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar..
ilk 5 dk sonucu silik ise test pozitif görünüyor bana kalırsa doktora gidip kandan beta hcg baktırmanız gerekirse doktorunuz ultrason ile de muayene edebilir

arkadaşlar sevgilimle cinsel ilişkide bulunduk gayet dikkatli bir şekilde birlikte oldu üstünden 1.5 hafta geçti adet sancılarım başladı fakat kanama olmadı hamile kalmış olabilirmiyim. Öğrenciyiz ve çok korkuyorum.
Çok yazık gerçekten müslüman bir ülkede yaşıyoruz ve gavurca hayat yasiyosunuz Sizin aileniz de sizi gururla okutuyolar evladı için çabalıyorlar.Yarin evlendiginizde geçmişte yaptığınız bu ahlaksizlik aklınıza geldiğinde nasıl adamın yüzüne bakacaksınız çok merak ettim.Allah var,ahiret var...

Merhabalar Bende iç çamaşırı günlük ped ve tayt vardı nişanlımda ise boxer ve pantalon. Doğurganlık dönemimdeydim. Beni eliyle tayt üzerinden tatmin ederken bende onu ediyordum ve eliyle organını düzeltip tekrar beni tatmin etmeye devam etti bu şekilde gebelik oluşabilir mi? Boşalmadığını söyledi ama yinede tedirginim. Okb hastasıyım kusura bakmayın lütfen.. geçen ay iki günce regl olmustum bu ayda olay tarıhınde yanı 23 kasımda sehir değiştim ondan gecikmis olabilir mi adetim? İdrar testi de yaptım negatif lütfen cevap verin.. (Lütfen cevaplayın)

Merhabalar Bende iç çamaşırı günlük ped ve tayt vardı nişanlımda ise boxer ve pantalon. Doğurganlık dönemimdeydim. Beni eliyle tayt üzerinden tatmin ederken bende onu ediyordum ve eliyle organını düzeltip tekrar beni tatmin etmeye devam etti bu şekilde gebelik oluşabilir mi? Boşalmadığını söyledi ama yinede tedirginim. Okb hastasıyım kusura bakmayın lütfen.. geçen ay iki günce regl olmustum bu ayda olay tarıhınde yanı 23 kasımda sehir değiştim ondan gecikmis olabilir mi adetim? İdrar testi de yaptım negatif lütfen cevap verin.. (Lütfen cevaplayın)
Adet her zaman aynı olmaz 1 - 2 gün önce yada sonra olabilir eğerki başka bi şey olmadıysa bu şekilde hamile kalamazsınız rahat olun sıkıntı stres yapmayın

Geri