Erol köse'den ''Elimde Hülya'nın Kaseti Var! '' İddiası !

T

TİTAN

Forum Okuru
Erol köse'den ''Elimde Hülya'nın Kaseti Var! '' İddiası !
erol köse hülya avşar kaset skandalı iddiası elimde kaset var gerçek mi nedir 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler
Erol Köse gün geçmiyor ki şok bir açıklamayla şimşekleri üzerine çekmesin melekler :S Daha önce Erol Köse Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay için bazı iddialarda bulunmuş ve Haluk Bilginer Erol Köse'ye dava açmıştı.Ayrıca Köse ile gazeteci Ahmet Hakan arsında da bir gerginlik yaşanmıştı.

Şimdi ise Erol Köse ''Elimde Hülya'nın Kaseti Var'' diyerek ortalığı ayağa kaldırdığı kasetini TNT'nin Canlı Hayat programında yayınladı.Kasettense çıka çıka Avşar'ın çıplak sesle okuduğu ''Ay Bu Başıma Gelenler'' parçası çıktı.

Kaseti dinlerken tabir yerindeyse gülmekten yerlere yatan Oya Germen ve Elif Aktuğ bir ara ''Seray Sever'in ne günahı vardı ki? '' diyerek bir hayli eğlendiler.

Bana kalırsa melekler,Hülya Avşar'ın muhteşem bir sesi olmasa da kasette çıplak sesle ne kadar düzgün söylenebilirse o derece usulünce söylemiş şarkıyı.Yani alay edilecek bir durum yok.Neden bu kadar gülündü anlamış değilim.

Olayın enteresan yanlarından birisi de Köse'nin bu iddiasının ardından Kaya Çilingiroğlu'nun bir hayli telaşlanmış olması!..

Bakalım önümüzde ki günlerde bu olay nasıl yankı bulacak?...
 
Üst