Ertesi gün hapı, 11 gün sonra kahverengi 3-5 gün süren lekelenme / kanama.

Kaç defa test yapmışsınız negatif . Bence bu kadar bekleyip kafanızı bulandıracağınıza doktora gidip durumunuz hakkında bilgi edinin. En mantıklısı bu.

Bu testlere güvenebilir miyim sanirim hamile olsam idrarda cikardi.. doktorum ilaci yani ertesi gün hapini yazdigi icin muayeneyi kendisi yapmasi gerekiyor bunun icin bi hafta daha beklemem lazim. Gögüslerim hassaslasti bilmiyorum adet mi olucam neden böyle

Evde yapılan gebelik testleri bazı durumlarda hatalı sonuç verebiliyor fakat siz birden fazla test yapmışsınız sonuca güvenebilirsiniz. Gebelik söz konusu olsa mutlaka test pozitif olurdu. Gögüs hassasiyeti adeten önce adet döneminde de olur.. Gebe değilsiniz..

slm 8 gün önce erkek arkadaşımla ilşkiye girdik ama sürtünmeli bu sabah adetimi oldum hamilelik riski varmı

Yumurtlama dönemi gerçekleşmezse hormonlarda problem olursa, aşırı stres ve hava şartları vs gecikmeye neden olabilir. Kadınlar programlanmış robot değildir. Görüldüğü üzere bir çok sebep mens gecikmesine neden olabilir. Her bayan dönem dönem mutlaka gecikme yaşar..Hekiminizi beklemeyin ve mutlaka başka bir doktora görünün.
Yerleşme kanaması ne zmnoluo peki ben Ella kullanmıştım ve adetm 9 gün gecikmisti 9.gunde kanamam oldu ve çok fazla değil koyu kahverengi defalarca test yaptm negatif di ama test biraz bekledikten sonra ikinci beyaz çizgi cikiodu bazılarında nette okudum buharlaşma çizgisi olablrms

Yerleşme kanaması implantasyonun gerçekleştiği dönemde olur. Adete bir kaç gün kala yada adet gecikmesin de küçük çaplı lekelenmelerle kendini gösterir.Test sonuçlarınız negatif çıkmış bur durumda gebe olmadığınızı belirtelim..

Yerleşme kanaması implantasyonun gerçekleştiği dönemde olur. Adete bir kaç gün kala yada adet gecikmesin de küçük çaplı lekelenmelerle kendini gösterir.Test sonuçlarınız negatif çıkmış bur durumda gebe olmadığınızı belirtelim..
Adetimin geç oldu ama çok yoğun bir kanamam yok sancm var bnd acaba mi dıe dsundm

Geri