EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi

EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi
Ben 16 yaşındayım. Babam tarafından sürekli şiddete uğruyorum alkolik kendisi sadece bende değil annem ve 3 yaşında ki kardeşimde.

Merhaba ben 35 yaşında 4 çocuk annesiyle eşimin ailesi tarafından sürekli baskı ve şiddet görüyorum evime girip beni darp edilerek eşyalarını cöperim atılarak beni küçük düşürücü dedi kodu yayılarak bunun kanunda cezaî ne

1

1236998

Forum Okuru
Merhaba ben 35 yaşında 4 çocuk annesiyle eşimin ailesi tarafından sürekli baskı ve şiddet görüyorum evime girip beni darp edilerek eşyalarını cöperim atılarak beni küçük düşürücü dedi kodu yayılarak bunun kanunda cezaî ne
Kardeşim şiddet görüyorsan ve eşyaların gasp edildiyse karakola git şikayet et ve devletten koruma iste. Vereceğin ifade önemli kanunu yasayı cezayı sana karakolda anlatırlar

Ayrılan eşlerin çocuklarına kim bakar? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nişanlılık döneminde eşimin evlatlık olduğunu öğrendim Nişanlılık döneminde eşimin evlatlık olduğunu öğrendim
Kızlar merhaba biraz konum uzun olucak ama şimdiden özür dilerim kızlar bn 2 senelik evliyim nişanlı olduğum dönem eşimin evlatlık olduğunu öğrendim bu durum benim için hiçbirşeyi değiştirmedi tabi ama çok şaşırmıştım çünkü ailesiyle tanışmıstım...
Kadınlar 3
Eşim çok sinirli ve sık sık çocuklarımızı dövüyor, ona boşanma davası açabilir miyim? Eşim çok sinirli ve sık sık çocuklarımızı dövüyor, ona boşanma davası açabilir miyim?
eşim çocuklarımızı dövüyor boşanma davası açabilir miyim,çocuklarını döven bir eşe boşanma davası açılır mı,çocuklarımın şahitliği olursa dayak yediklerini söylerlerse hakim bizi boşar mı,çocuklarım dayak yiyiyor eşime dava açabilir miyim...
Kadın ve Hukuk 0
Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi? Eşi ve çocuklarıyla başa çıkamayan varmı benim gibi?
Allah bağışlarsa iki oğlum var ama maaşallah çok hareketliler. Rahat bir çocukluk geçirmelerini istiyorum her anne gibi.İltimaslıyım,sabırlıyım ama çocuklardan önce bana yardım eden eşim artık kılını kıpırdatmıyor. Üstüne bir de özel ilgi...
Soru-Cevap 1
Mehmet Ali Erbil Babalar Gününde Eşleri Ve Çocuklarıyla Hasret Giderdi.... Mehmet Ali Erbil Babalar Gününde Eşleri Ve Çocuklarıyla Hasret Giderdi....
Mehmet Ali Erbil Haberi Mehmet Ali Erbil Babalar Günü Yakın zamanda anjiyo olan Mehmet Ali Erbil..Babalar gününde eşleri ve çocukları ona...
Magazin 0
Ayrılan eşlerin çocuklarına kim bakar? Ayrılan eşlerin çocuklarına kim bakar?
Karı-kocanın ayrılması halinde umumi kâide şudur: Çocukların bakımı anaya, masrafın karşılanması babaya âittir.? Zira bakmak için gerekli olan şefkat ve...
Dini sorularınız ve cevapları 0