Eşime doğum gününde ne alabilirim hediye seçenekleri

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
Eşime doğum gününde ne alabilirim hediye seçenekleri
merhaba kızlar yaklasık 15 gun sonra esımın dogumgunu ve ona farklı bır surprız yapmak ıstıyorum.hanı yemek dısında fıkırlerınız varsa paylasın lutfen...anlamlı mutlu olabılecegı bırsey gunlerdır dusunuyorum ama bulamadım...yardımlarınızı beklıyorum:)

hediye manasinda dedin galiba :D:D

öncelilkle ihtiyaci olan seyleri gözden gecirmeni tavsiye ederim cünkü onu kullanacagi icin daha mutlu olacaktir tabi cogunlukta sen :D olmadi güzel bi parfüm bence cok hos olur... yada ben en son ona esofman takimi almistim ;D erkekler icin fazla secenek yok biliyorum.. cakmak, saat vs bunlar da isine yarayabilir tatlim...

hediye manasinda dedin galiba :D:D

öncelilkle ihtiyaci olan seyleri gözden gecirmeni tavsiye ederim cünkü onu kullanacagi icin daha mutlu olacaktir tabi cogunlukta sen :D olmadi güzel bi parfüm bence cok hos olur... yada ben en son ona esofman takimi almistim ;D erkekler icin fazla secenek yok biliyorum.. cakmak, saat vs bunlar da isine yarayabilir tatlim...
yok canım hedıye olarak aklımda bısey var ama ben hazırlık anlamında ıstemıstım hanı sasıracagı guzel vakıt gecırecegı bır sürprız.....sızınde evlılık yıldonumunuzmus aynı gun...farklı fıkırler gelırse paslasırız:)

ımmmmm şöyle el emeği göz nuru bişi yapabilirsin:D:D
mesela böyle yapışkanlı kağıtlar var yaa onlardan güzel sözler hazırla ve evde girdiğinde gözünün ilişceği yerlere koy mesela kapınn dışına ilki ve kaç taneyse sayısını yaz bulana kadar çıkma sen ortya sonra sürpriizzz pasta ve sen:D:D

ımmmmm şöyle el emeği göz nuru bişi yapabilirsin:D:D
mesela böyle yapışkanlı kağıtlar var yaa onlardan güzel sözler hazırla ve evde girdiğinde gözünün ilişceği yerlere koy mesela kapınn dışına ilki ve kaç taneyse sayısını yaz bulana kadar çıkma sen ortya sonra sürpriizzz pasta ve sen:D:D
sagol oncelıkle canım el işi olarak yapacagım kararımı verdım ama kargoyla hedıyesını ve yaptıgım notları ısyerıne yollamaya karar verdım o aksamda guzel bır sofra hazırlayacagım ınsallah.....ayrıca surprız pastaya gelınce kucuk bebegım var belkı onu yapamam ama pastasını da bır gece once o uyudugunda yakıp yanına ıyıkı dogdun dıyerek ufletmeyı dusundum....
panım boyle kızlar tesekkur ederım cevaplarınız ıcın...

Geri