esinizle ve sevgilinizle nerde tanistiniz

nisan

Yeni Üye
Üye
esinizle ve sevgilinizle nerde tanistiniz
esinizle sevgilinizle,nisanliyla nerde nasil tanistiniz

Ce: esinizle ve sevgilinizle nerde tanistiniz

canm bnm bende seni iyki tanidim,bnde arkadas ortaminda tanidimm,koca hemn vurulmus bana e sonrada bn vuruldum haha,sakin gulme ok

haklisin esenacimmm ya guldum bu saate sana keske olsaydinda konussaydikk,

susgun ozur canm valla unuttum bnmde cok arkadas dugun salonunda tanistilarr ama sen yazdin olsunn,sevgiler canm,

sene 93 yerel radyoların en popüler olduğu zamanlar ek iş olarak eşim radyoda çalışıyordu yaptığı bir yarışmadan ben hediye kazanmıştım ve almaya gittiğimde tanıştık:)aslında kazandığım hediye küçük bişeylerdi ama ben hayatımın en büyük ve güzel hediyesini kazanmışım aslında:)

slm ecelin valla ne guzel yazmissin arkadasimm,allah omur boyu mutlu etsin sizi,sevgiler canm,

28\10\2003 guneş yeni doğmak üzereydi,ablamın düğünü için ist mersine gidiyordum sabah otobüsden indim ve biri beni yolda bekliyordu .bekliyen kişiyi tanımıyordum ablamın kaynıydı o sırada tanışdık.15. gün ablamın evının ust katına çıkdık orası kaynının evıymış yenı yapılıyordu.ve bana bu evın kadını olurmusun dedı bende oldum.iyki tanımışım .eşimi çok seviyorum.ayyy o gunlere geri dondum bırden .canım eşim iyki evlenmişim seninle.

Geri