1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Eski BMW'ler

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 6 Ağustos 2008
  2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Eski BMW'ler

beom resimler çıkmıyor bebeğim...

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eski BMW'ler

tamam canım halletim saoL çok

Eski BMW'ler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski resimler

eski resimler

Aile büyüklerinizden eski resimleri alıp, güzel çerçevelerde kullanabilirsiniz. Hafif sararmış, eskimiş resimler, şimdi salonları süslüyor ve anılarımızı canlandırıyor.
  2. Eski

Eski

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
  3. Eski Cambaz

Eski Cambaz

eski cambaz zana galip eski cambaz taksim taksim 0 212 243 54 73 Yer : Beyoğlu Adres : Şehit Muhtar Mah. Kurabiye Sok. No: 12 Beyoğlu Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Bizim "Eski Cambaz" Yenilenmiş! Eski Cambaz, yeni dekorasyonu, işletmesi ve Fransız aşçısı Gwen Menard ile kaliteli müzik, lezzetli yemekler ve her zamanki samimiyetiyle kendinizi "ait...
  4. Eskidendi, çok eskiden...

Eskidendi, çok eskiden...

Hani erken inerdi karanlık, Hani yağmur yağardı inceden, Hani okuldan, işten dönerken, Işıklar yanardı evlerde, Eskidendi, çok eskiden. Hani ay herkese gülümserken, Mevsimler kimseyi dinlemezken... Hani çocuklar gibi zaman nedir bilmezken, Eskidendi, çok eskiden. Hani hepimiz arkadaşken, Hani oyunlar tükenmemişken, Henüz kimse bize ihanet etmemiş, Biz kimseyi aldatmamışken,...
  5. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...

Sayfayı Paylaş