Eski Kazaktan Patik Yapımı (Resimli Anlatım)

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Eski Kazaktan Patik Yapımı (Resimli Anlatım)
eski kazaktan patik yapımı, eski kazakları değerlendirme, patik yapımıSevgili melekler, havalar iyiden iyiye soğudu. Artık kış etkisini göstermeye başlıyor. Bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak bir çift patik hazırlamaya ne dersiniz? Hem de bu patikler için eskimiş bir kazağınızı kullanacaksınız. Sizi hem eğlendirecek, hem eskinizi değerlendirecek hem de işe yarayacak bu harika uygulama için işte resimli anlatımla tüm bilgiler....eski-kazaktan-patik-1.jpeg
İhtiyacınız olan malzemeler:
Karton, makas, iğne, iplik, büyük örgü iğnesi ve eski bir kazak.


Soğuk kış mevsimi yaklaşıyor. Hem ayaklarınızı sıcacık tutacak hem de artık gardırobunuzda yer kaplamaktan başka bir işe yaramayan kazaklarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir önerimiz var size.İhtiyacınız olan malzemeler:

Karton, makas, iğne, iplik, büyük örgü iğnesi ve eski bir kazak.eski-kazaktan-patik-2.jpegÖnce bir kartona fotoğraftaki gibi ayağınızın kalıbını çıkarın. Rahat bir çorap için kalıptan 1,5 cm daha geniş kesin kartonu. Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
eski-kazaktan-patik-3.jpeg


Kazağın gövdesinden kalıbın büyüklüğünde iki parça kesin. Kazağın kollarını fotoğraftaki gibi olaşacak şekilde kesin. Şimdi kestiğiniz parçaların kenarlarını büyük örgü iğnesiyle dikin. Bu kış ayaklarınız için sımsıcak geçecek. İşte hepsi bu!

eski-kazaktan-patik-4.jpeg
 
Üst