Eski Makyaj Malzemelerinizi Değerlendirin

  • Konbuyu başlatan ASİMELEK
  • Başlangıç tarihi
ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Eski Makyaj Malzemelerinizi Değerlendirin
makyaj malzemeleri makyaj malzemeleri nereden alınır makyaj malzemeleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar
Dedik ya makyaj her kadın için vazgeçilmez bir unsurdur. hatta bazılarımız var ki sabah uyanır uyanmaz bile makyaj yapıyorlar :) eçtiğimiz yazılarımızda sizler için 2012 makyaj yapımının püf noktalarını ve dolgun Dudaklar için yapmamız gerekenleri sizlerle paylaşmıştık melekler , uzmanlar, eski makyaj malzemelerini çöpe atmak yerine onları birbirine karıştırarak yeni makyaj malzemeleri elde etmenin mümkün olacağını belirtiyorlar işte bir kaç tekniği sizler için paylaşıyoruz :)

2012 lcw katalog3-d7.jpg


Kaş Şekillendirici = Far + Jöle

Kaşlarınızın renginden memnun değilsiniz ama kaş kalemleri de çok yapay geliyor. O halde bunu deneyin:
Biraz jöle ve kahverengi farı avucunuzda karıştırın, pamuklu çubukla kaşlarınıza sürün. Kaşlarınız hem parlak hem de doğal görünecek!

Bronzlaştırıcı = Allık + Pudra

Bronz bir görünüm için allığınızı tüm yüzünüze sürmeye kalkarsanız, sonuç bir felaket olabilir. Daha yumuşak ve bronz bir görünüm için allığınızı toz pudrayla karıştırarak sürmeyi deneyin.

Ruj = Kapatıcı + Dudak Kalemi

En sevdiğiniz dudak kaleminize uygun ruj bulamadınız mı? Dudak kaleminizi kapatıcınızla karıştırarak gerçek ruj efekti yaratabilirsiniz.

Kapatıcınızı dudak kontöründen bir milim kadar taşacak şekilde sürün ve üzerine dudak kalemini geçin. İşte efsane olmaya aday dudaklar!
 
Üst