1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

eski mersin hakkında resimler bilgiler

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

eski mersin eski mersin resimleri fotoğrafları mersinin 50 yıl önceki hali in adı

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

alıntıdır

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: eski mersin

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

memleketimin resimleri için , emeğine sağlık.

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

aaa mersinlimisin karamel çok güzel benim en sevdiğim şehirdir mersin çok severim harika bi şehir bence

5. zuzumkuzum)

zuzumkuzum) Forum Okuru

6. smart

smart Forum Okuru

çokkkk teşekkürler emeğinize sağlık gerçekten tam da aradığım resimleri buldum .... memleketim ne de güzelmiş :p :)

eski mersin hakkında resimler bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etiyopya Hakkında Bilgi ve Etiyopya Resimleri

Etiyopya Hakkında Bilgi ve Etiyopya Resimleri

etiyopya resimleri etiyopya hakkında bilgi yemekleri etiyopyanın yemekleri fotoğrafları Etiyopya, resmî adıyla Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti (Amharca: Ityopp'ya Federalawi Demokrasiyawi Ripeblik) büyük bir Doğu Afrika ülkesi. Ülkenin başkenti yerel dilde "Yeni Çiçek" anlamına gelen Addis Ababa'dır. Sudan,Eritre, Cibuti, Somali, Kenya ve Uganda Etiyopya'nın...
  2. Norveç Hakkında Bilgi ve Norveç Resimleri

Norveç Hakkında Bilgi ve Norveç Resimleri

norveç hakkında bilgi norveç şehir isimleri norvec hakkinda bilgi bayan isimleri ile ilgili bilgiler Norveç Hakkında Genel bilgi Norveç resmi adıyla Norveç Krallığı (Norveççe: Kongeriket Norge, Kongeriket Noreg). Kuzey Avrupa'da bulunan İskandinav Yarımadası'nın batısında bir ülke. Finlandiya, İsveç ve Rusya Federasyonu ile komşu olan ülkenin batıda Atlas Okyanusu'nun bir kolu olan...
  3. 2009 Megane Resimleri ve Hakkında Bilgiler

2009 Megane Resimleri ve Hakkında Bilgiler

Yenilenen Megane nisanda Türkiye'de Yenilenen Renault Megane ailesinin ilk iki üyesi Hatchback ve Coupe, Nisan 2009 sonunda Türkiye'de satışa sunulacak. Renault'nun C segmentindeki müdellerinin yenilenme sürecinin ilk adımını oluşturan Megane Hatchback ve Coupe Paris Otomobil Fuarı'nda sergilendikten sonra Megane Hatchback versiyonu Avrupa'da 13 Kasım'da satışa sunuldu. Coupe versiyonu ise...
  4. Rize Hakkında Bilgi ve Rize Resimleri

Rize Hakkında Bilgi ve Rize Resimleri

rize hakkında bilgi rize hakkında bilgiler ile ilgili bilgiler ili bilgi ile ilgili yazı Rize Tarihi Pontus Krallığı Döneminde “SANNIKA” Roma İmparatorluğu Döneminde “Pontus Polemoniacus”,Osmanlı Devleti ve Cumhuriyeti’in ilk dönemlerinde “LAZİSTAN” olarak anılan Rize’nin bugünkü adının nereden geldiği yönünde farklı rivayetler vardır.Bir görüşe göre Yunanca’da da prinç anlamına gelen...
  5. BeçTavuğu hakkında bilgi,Resimleri burada

BeçTavuğu hakkında bilgi,Resimleri burada

Beç Tavuğu nedir BeçTavuğu özellikleri Beç Tavuğu resimleri Beç Tavuğu Hayvan seven tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda benim de ilk defa duyduğum Beç Tavuğu hakkında bilgi sunuyor ve tavuk çeşitleri arasında daha önce hiç görmediğim Beç Tavuğu resimleri de paylaşıyorum Melek'ler. Beçtavuğu, beçtavuğugiller familyasından kuşların ortak adıdır....

Sayfayı Paylaş