Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  eski resim çatlaklarını düzeltmek

  Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  eski fotoğrafları düzeltme eski resim düzeltme sekil duzeltmek resimleri photoshop resmi Eski Resim Çatlaklarını Düzeltmek Eskiden kalma, kırışmış, zarar görmüş olan resimlerimizi Stamp Tool ile düzelteceğiz.

  [​IMG]

  Çevirmek istediğimiz resmi açalım. Images > Mode > RGB color seçmini seçerek resmimizin RGB modunda olduğuna emin olalım.

  Fırçalardan kenarları saydam olan bir fırçayı tercih edelim. Fırça opacity'sini 0 yapmakta bizim için uygun olabilir.

  Stamp Tool'u seçmiştik. Alt tuşuna basarak tamir edeceğimiz çatlağın yerini alacak bölgemize bir kere tıklayalım. Çatlağın hemen yanında benzer şekilli bir alanada tıklayabilirsiniz. Çünkü çatlağın yerini alacak ona benzer bir şekil olmalı. Bu arada hiç bir işlem yapmıyor gibi görünebilir.

  [​IMG]

  Şimdi çatlağın üzerine gelip, birşey boyuyormuşcasına çatlağı boyuyoruz. Boyanmakta olan yer, az önce Alt tuşu ile bastığımız yerin şeklini alıyor.

   
eski resim çatlaklarını düzeltmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çatlak

  Çatlak

  Camın, tabak, bardak vs. çatlaklığı kadın cihetinden gelecek üzüntüye yahut hanımını üzmeye, Duvar, tavan vs. çatlağı erkek için üzüntü ve kedere, Çatlağı kapamak iş ve diğer hususlardaki gedikleri kapatmaya delalet eder.
 2. Düzelmek / düzeltmek

  Düzelmek / düzeltmek

  Her çeşit lazım ve gerekli olan düzeltme hayırdır. Yeryüzü şekillerini (dağ, tepe vs.) gereksiz yere düzeltmek, yapılan iyi işleri bozmaya, Bir dağ yahut tepeyi kendi eliyle düzeltmek, yaptığı eseri kendi eliyle yok etmeye, hayırla anılacak anıdı unutturracak yanlış bir işi veya tasarrufa kalkışmaya, Kendiliğinden engebeli arazinin düzeldiğini görmek zor olan şeyin kolaylaşmasına delalet eder....
 3. Karanlık Çekilmiş Fotoğrafları Düzeltmek,

  Karanlık Çekilmiş Fotoğrafları Düzeltmek,

  karanlık fotolar karanlık fotoları foto düzeltmek foto duzeltmek erkek resimleri Karanlık Çekilmiş Fotoğrafları Düzeltmek,Fotoğrafları aydınlatmak,Karanlıkta Çekilen Fotoğraflar,Resimli Photoşop Dersleri,Photoshop Kişisel bir site hazırlayacaksınız ve elinizde tek fotograf var o da karanlık. O zaman Curves (ctrl M) rengi ayarlamak için en uygun araç. (image/adjust/curves) den...
 4. çatlaklar

  çatlaklar

  merhaba bendaha 14 yaşındayım fakat göğüslerimde aşırı derecede beyaz çatlak yok fazla kilomda yoklütfen yardım edin ne yapıcam :(

Sayfayı Paylaş