1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Eski

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.

Eski konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski gelinlikler

eski gelinlikler

eski gelinlikler eski fransız gelinlik modelleri tip gelinlikler
  2. Eskidendi, çok eskiden...

Eskidendi, çok eskiden...

Hani erken inerdi karanlık, Hani yağmur yağardı inceden, Hani okuldan, işten dönerken, Işıklar yanardı evlerde, Eskidendi, çok eskiden. Hani ay herkese gülümserken, Mevsimler kimseyi dinlemezken... Hani çocuklar gibi zaman nedir bilmezken, Eskidendi, çok eskiden. Hani hepimiz arkadaşken, Hani oyunlar tükenmemişken, Henüz kimse bize ihanet etmemiş, Biz kimseyi aldatmamışken,...
  3. Eski radyolar

Eski radyolar

eski radyolar eski radyo resimleri antika radyolar radyo modelleri Eski radyolar çok hoşuma gider, bir anda beni çocukluğuma götürüyor.. nostalji zamanı:D eskiden herkesin evinde olduğu gibi bizde de vardı:)
  4. Eski televizyonlar

Eski televizyonlar

Ne günlerdi o günler.Televizyonu olan kişiler gerçekten çok popülerdi hatta mahallede kimde televizyon varsa orda toplanılınırdı:).Siyah beyaz televizyonlardan renkli döneme geçişte hele insanlar sanki altın bulmuş gibi sevinmişlerdi şimdi içinizde belki bu televizyonları hiç görmeden çocukluk dönemi geçirenler olmuştur hem onlar için hemde vay bee ne günlerdi o eski günler diyeceğini tahmin...
  5. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...

Sayfayı Paylaş