Estetik ve işlevsellik bir arada

M

Misafir

Forum Okuru
Estetik ve işlevsellik bir arada
Estetik ve işlevsellik bir arada
Arzum Fiamma Ekmek Kızartma Makinesi kahvaltı sofralarında şıklık ve işlevi birarada sunuyor... Küçük ev aletlerinin lider markalarından Arzum’un ekmek kızartma makinesi Fiamma şık ve işlevsel tasarımıyla dikkat çekiyor.

5 kademeli ısı ayar düğmesi, tek taraflı kızartma, yeniden ısıtma ve buz çözme gibi üstün özelliklerini estetik tasarımıyla mutfaklara taşıyan Fiamma kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olacak.

900 Watt’lık enerji tüketimi ile ekonomik çözümler sunan Fiamma, 5 kademeli ısı ayar düğmesi sayesinde az, orta veya çok kızarmış ekmek seçenekleri sunabiliyor. Fiamma ile kızartmayı durdurma düğmesi sayesinde isteğe bağlı olarak kızartmaya ara vermek de mümkün.

Fiamma aynı zamanda buz çözme düğmesi ile derin dondurucuda saklanan ekmeklerin kısa zamanda sağlıklı bir şekilde çözülmesini sağlıyor. Tek taraflı kızartma düğmesi ile farklı damak lezzetlerine uygun çözümler sunan Fiamma yeniden ısıtma düğmesi ile de kızarmış ekmeğin sıcaklığını tekrar tekrar ulaşılabilir hale getiriyor.

Geniş ve derin kızartma bölümleri sayesinde değişik boyut ve kalınlıkta ekmek kızartma imkanı sunan Arzum Fiamma, çıkarılabilir kırıntı tepsisi ile mutfaklarda temiz ve kolay bir kullanım sağlıyor.

Yurt çapında 300’ü aşkın yetkili servis ağı ile tüketicilere ulaşan Arzum, 2001 yılından beri tüm ürünlerinde 3 yıl garanti uygulamasını sürdürüyor. 40 yıldır tüketicilerin zamanlarını daha etkin yönetebilmeleri hedefiyle en yüksek performansı, kulanım kolaylığı ve dayanıklılığı sunmak için tasarlanan Arzum küçük elektrikli ev aletleri önümüzdeki yıllarda da kaliteli ve güvenilir ürünleriyle sektörde ilklere imza atmaya devam edecek.
 
Üst