Eti'nin azerice şarkısı

E

EspanOL

Forum Okuru
Eti'nin azerice şarkısı
etinin şarkısı eti nin şarkısı Ünlü Eti Bisküvilerinin sarkısının Azericesi Bir sormacam var balalar
Gaydi gaptır gaptır

Çaya gaamaltıya gatar Dimeli nedir nedir
Miskimit denince ahla
Tamam şindi gaptım
Heman onun adı düşer
Eti Eti Eti !

Etinin Azerice Reklamı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Birkan Sokullu Resimleri Birkan Sokullu Resimleri
Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden derlediğim görselleri bu konumuz da paylaşıyorum. Özellikle genç kızlar tarafından büyük beğeni ve...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir? Hayat Şarkısı Melek(Ecem Özkaya)Kimdir?
Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Melek karakterini canlandıran Ecem Özkaya hakkın da merak ettiğiniz genel bilgiler ile birlikte dizide ki karakter bilgilerini sizler için paylaşıyorum. 62838 Hülya’nın...
Reytingli Diziler 0
Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri
bu konu azeri aşk sözlerine yer vermektedir. Azeri dilinde aşk ve sevgi sözleri ile birlikte mesajlar arıyorsanız sizlere en anlamlı romantik sözlerden oluşan Azeri aşk mesajlarını paylaşıyoruz...
Güzel Sözler & Mesajlar 0
Azerice aşk sözleri menim özümden Azerice aşk sözleri menim özümden
azerice aşk sözleri azerice sözler güzel sözler sevgi sozleri azerbaycan dilinde sevgi mesajlari azerbaycan dilinde Azerice aşk sözleri, azerice aşk mesajları... Evet arkadaşlarım kardeş ülkemiz Azerbaycan halkının lehçesi ile kaleme alınmış...
Güzel Sözler & Mesajlar 4
Etinin Azerice Reklamı Etinin Azerice Reklamı
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 3