EtkILeYiCi MsJ LaR;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi msjları

sevgi msjları

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen. Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış...
  2. iltifat msjları

iltifat msjları

kardeşe iltifat sözleri Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 güzel kiz da mesaj okuyor Dünyada bir cok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi aglayip kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutlulu?a layik bir insan var o da su an...
  3. yeniyıl msjları

yeniyıl msjları

yeniyılmsjları YENI YILIN KUTLU OLSUN, HAYATIN HEP MUTLU. GOZLERINE YAS DEGMESIN, GONLUNE ISYAN. SENINLE OLSUN, SEVGILERIN EN YUCESI, ASKLARIN EN TEMIZI. BULUTSUZ GOKYUZU SENIN OLSUN DEMISTIM, UMITLERIN SOLMASIN, TUKENMESIN DIYE. YENI YILDA HIC UMITSIZ KALMAMAN VE...
  4. kandil msjları

kandil msjları

kandil msjları BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OSUN. YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT...
  5. spor msjları

spor msjları

FENERBAHCELIYSEN KONUS ORNEK ALSINLAR, CIMBOMLUYSAN SUUS ADAM SANSINLAR... AIDSLI OL SARSLI OL AMA CIMBOMLU OLMA... DUNYA KUPASININ EN IYI KALECISI BIZIM KALEYI KORURKEN SIZ RAKIPLERIN ISI ZOR! BU YIL FENERBAHCEM SAMPIYON! BIZ GENC TATANGALARIZ...

Sayfayı Paylaş