1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

TRT 18-19 Mayıs tarihlerinde Rusya'da gerçekleşecek olan 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna ve popçu Gökhan Özen'e teklif götürdü. Hepsi grubu ve Gökhan Özen, teklife henüz yanıt vermedi. Her sene yapılan 'Şarkı Türkçe mi olsun, İngilizce mi?' tartışmalarının bu sene de yaşanacağını söyleyen Hepsi grubu üyeleri teklifle ilgili "Hala düşünüyoruz" derken Gökhan Özen ise, "Ülkemi en iyi şekilde temsil etmek isterim. Düşünüyorum, görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

TÜRKİYE BİRİNCİ OLDUKTAN SONRA KİMLER GİTTİ?

* 2003 Sertab Erener - BİRİNCİ
    * 2004 Athena - DÖRDÜNCÜ
    * 2005 Gülseren - ON ÜÇÜNCÜ
    * 2006 Sibel Tüzün - ON BİRİNCİ
    * 2007 Kenan Doğulu - DÖRDÜNCÜ
    * 2008 Mor ve Ötesi - YEDİNCİ

internethaber.com

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü

Hmm Gökhan Özen iyi hos cocukda, sesini beyenmiyorum acikcasi
    Hepsi hmmmm
    tatmin etmedi beni :D:D
    Paylasim icin tsk

Eurovision için Gökhan Özen ve Hepsi Grubuna teklif götürüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi

Grup Hepsi

CEMRE 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Zerrin Özer’in...
  2. Grup Hepsi - Hepsi 1

Grup Hepsi - Hepsi 1

Yoshy hep yolda Erense uzayda Gülçin şıpsevdi(hıh) Cemre çok zorlu biri Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz verelim Hedefe gidelim Aşk gelirse Bi mola verelim Gerçek aşk yolda Aslında kapında Çat kapı gelmiş Kimmiş neyin nesiymiş? Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz...
  3. Gökhan Özen - Benim İçin N'apardın

Gökhan Özen - Benim İçin N'apardın

Benim için bir şey yap öyle lafta kalmasın Hasta olursam bir gün bir çorba yapar mıydın Sobamı yakar mıydın portakal soyar mıydın Sahiden yapar mıydın istersem Benim için n'apardın Ayazda mı yatardın Sırtında mi taşırdın Hamallık mı yapardın Aman ne bileyim ben Yap da bi göreyim ben Ben olsaydım n'apardım Ayazda da yatardım Sırtımda da taşırdım Hamallık da yapardım Aman ne...
  4. İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

Ne zaman yağmur yağsa hep seni hatırlarım İstanbul ağlıyor bak ağlıyor umutlarım Ama; yürekler taştan duvardı Söylenmemiş çok söz vardı Bu adamı ne sandın sen Senin için ölürdüm ben Bi savaş gibiydi sanki Bi sevdadan daha fazla İkimizde kaybettik bak sonunda .. Bir masal gibiydi sanki Bir sevdadan daha fazla Mutlu sonla bitmedi bak sonunda ..
  5. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...

Sayfayı Paylaş