ev dekorasyonu hakkın da işinize yarayacak bilgiler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
ev dekorasyonu hakkın da işinize yarayacak bilgiler
Herkesin evi kendine özeldir. Nereye giderseniz gidin ancak evinize geldiğiniz de en çok rahatlığı bulur ve keyfini yaşarsınız.

Evinizin dekorasyonu ise kişinin zevkini ve tarzınızı yansıtır. Günümüz de iç mekan ev dekorasyonun da özellikle biz bayanların estetik dokunuşları daha çok görülmektedir. Farklı şekiller de dayanıp döşenen evler, aksesuar ürünleri, perde modelleri, halı ve mobilyalar ile kombine edilerek estetik bir görünüm sağlanıyor.

Evin tüm odaları farklı tarzlarla dayanıp döşeniyor. Kimi spor ve modern mobilyaları tercih ederken kimisi de daha gösterişli avangard ve klasik tarz mobilyaları tercih edebilir.

Yatak odası modelleri, oturma odaları, salon ve çocuk odalarının yanısıra banyo modelleri, mutfaklar değişik tarzlarla dekore ediliyor.

Uzmanların ortak görüşü renklerin insan psikolojisin de büyük rol oynadığı ve size kendinizi iyi hissettirecek renkleri evinize yansıtmanız gerektiği doğrultusundadır.

Bu yüzdendir ki öncelikle dekorasyon da size kendinizi iyi hissettirecek sevdiğiniz renkleri ilk başta tercih etmeniz en isabetli karar olacaktır.

Oda küçükse çok koyu renklere girerek odayı daha kasvetli ve dar görünmesine neden olacak koyu renkli mobilyaları tercih etmemeniz gerekiyor.

sizlere fikir olabilecek farklı ev dekorasyon örneklerinden oluşan görselleri bu konumuz da paylaşıyoruz.

ekonomik-ev-dekorasyon-fikirleri.JPG
Ev-Dekorasyon-Örnekleri-1.JPG
ev-dekorasyonu-yt-01.JPG
mor-koltuklarla-tasarlanmış-modern-salon-dekorasyonu.JPG
mor-mutfak-dolapları.JPG
mor-renkli-yatak-odalari.JPG
Yazlık ev dekorasyonu.JPG
 
Son düzenleme:
Ce: ev dekorasyonu!

en bastaki tam benlik...kirmizi koltuk bide...kirmiziyi o kadar severim bidaha koltuk alirsam kirmizi alacam...tesekkurler canim...
 
Geri
Üst