ev hanımı mı? iş kadını mı? yada her ikisi

çok güzel anlattın canım ve farklı bir acıdan da çok güzel degerlendirdin çokta haklısın artı tabiki ev hanımıyım diye kendini dünyadan cekmemeli herseyden haberdar olup kendini geliştirmeli... ama ben genelde kadın yalnız yada zor durumda kalınca ne yapacak konusuna deginmek için dedim en çokta dünyanın binbir türlü hali var Allah korusun ama basımıza ne gelecegi belli degil etrafımda o kadar çok örnegi varki inan çok üzülüyorum tesekkürler canım güzel yorumuna

işte bende bu sebeble kendini geliştirmeli diyorum.. egerki yallnız kalırsa kendş ayakları uzerinde durabilsin.. benim fazla iş deneyimim yok ama egerki allah korusun ben tek kalacak olsam kendime yetecek kadar diplomam ve bilgim var.. mesela suan işe basvursam ev hanımıyım ama uni. mezunuyum diyebiliyorum yabancı diilim var pc sertifikam var ehliyetim var... bunların dısında kendimi geliştiriyorumm artı insan davranıslarını okumaya ve kendimi geliştirmeye calısıyorum... bende buna değinmek istedim suan calısmıyor ev hanımı olabilir ama hiç br zaman kendini bırakmamalı ve eşinee sonuna kdr guvenmemeli..
kışın da burdaki kurslardan birine gitmeyi dusunuyorum....

Allah herkesin yardımcısı olsunn...

yazdıklarında çok haklısın cnmm insan kendini sadece üniversite okuyarak geliştirmezz eminn oll ,
hayatınn birde gerçek okulu var insan bu hayattan ne kapabilirse kapsın, ben şuna inanırımm hiçkimse bu kadın olur ,erkek olur farketmezzz birbirlerine mahkumm olmamamlı bencee kendi ayakları üstünde durabilmelii değilmii sonuçta ikisininde eli var ayağıı varr her konudaa kendilerini geliştişrmelilerr ayakları üsütünde durabilmeleri babındaa ,kendilerini, kanıtlamalılarr ,insanlar öncee kendilerine inansınn ve sevsinn sonra herşeyy çorap söküğü gibi gelcektirrr

kıslarrrrrrrr aklıma ne geldiiii ev hanımı kavramını açıklamaya çalışıydum. ev yemeği, ev baklavası derken aklıma takıldı ev hanımı evde yapılan hanım anlamına gelebilir miii... ay ben buna çok güldüm aklıma geldikcede gülüyorum..sizinle de paylaşmak istedim. özür diliyorum canlarımmm türkce bu nereye çekersen oraya gidiyorrrr