Evde bedavaya yapılan gebelik testleri

Arkadaşlarr ben limonnu denedim pozitif cikti idrar kaynatmada pozitif çıktı köpürdü kahve gibi iki gün sonra kan testi yapacam sonucu sizlerle paylaşırımm

Arkadaşlarr ben limonnu denedim pozitif cikti idrar kaynatmada pozitif çıktı köpürdü kahve gibi iki gün sonra kan testi yapacam sonucu sizlerle paylaşırımm
delimisiniz divanemisiniz yok öyle bir şey yok böyle limonla karbonatla gebelik belli olsa eczaneler boşuna test satmaz çiş asitli neye işersen işe köpürür

kızlar ben hem buğdaya hem karbona idararımı döktüm karbonat köpürdü .buğday 3 gün sonra yeşerdi sanırım hamileyim

Merhaba,

M.Ö. Mısırlı kadınlar buğday ve arpayla gebelik testi yapıyorlarmış. Hamilelik şüphesi olan kadının idrarla suladığı buğday ve arpa dolu torbalar, diğer kadının suladığı torbalardan daha önce çimlenirse, hamile olduğu anlaşılırmış. İki kadının suladığı buğday ve arpalar aynı anda çimlenirse hamilelik olmadığı ortaya çıkarmış. Yalnız ben böyle nimete idrar dökülmesini tasvip etmiyorum.Günümüz de iki çeşit gebelik testi var .Böyle bir şeye gerek yok.+Karbonata erkek idrarıda dökerseniz köpürür.Gebelikle ilgisi yok.Bu kadar çok uğraşacağınıza eczaneden kolaylıkla gebelik kitlerini alıp test yapabilirsiniz.

adetim 2 gün geçti çamaşır şuyuna idrarımı koydum köpürdü limonla test yaptım idrarım dibe çöktü hamilemiyim sizce

Böyle şeylerin gerçeklik payı yok. Boşyere uğraşmayın.Eczaneden test alıp yapmak çok zor değil.Gecikmeniz için idrar kitlerin den alın, yada HCG testi yaptırın.