1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Evlat

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kız çocuğunu görmek; işlerinin iyi gideceğine, annenin kız çocuğunu görmesi; darlığa düşecekleri şeklinde yorumlanır. Servete ve paraya işarettir. Kız evlat görmek; işlerinin iyi gideceğine, Rüyada kendi evlatlarinizdan birini veya bir kaçini görmek, zenginlik ve bolluk isaretidir. Evladinizin hastalandi-gini veya öldügünü görmek, onlarin uzun yillar ve mutluluk içinde yasayacaklarina ve sizin için hayirli birer kimse olacaklarina isa-rettir. Rüyada evladinizin sizin ellerinizi öperek duanizi aldiklarini görmek, onlara güzel bir gelecek hazirlamis oldugunuza delil-dir.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Evlat

paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım.

Evlat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Puma yavrusu evlat edindi

Puma yavrusu evlat edindi

Hangi ünlü şarkıcı puma yavrusu evlat edindi? İşte cevabı..... HOLLYWOOD’un ünlü isimleri yardıma muhtaç çocukları evlat edinirken Nil Karaibrahimgil, birkaç aylık bir puma yavrusunu sahiplendi. Boğaziçi Hayvanat Bahçesi’nde çok beğenip evlat edindiği pumaya ‘Pumi’ adını veren genç şarkıcı bu sevinçli haberi internette hayranlarıyla “Beni tanıması için düzenli olarak hayvanat bahçesine...
  2. evlat edinme

evlat edinme

benim 11 ve 14 yaşında iki oğlum var.ikiside nüfusta benim üzerime kayıtlı.babalarıyla resmi eviliğim yoktu.şuan başka biriyle evliyim şu anki eşim çocuklarımı resmen evlatlık yoluyla üzerine alabilirmi?
  3. Evlat Edinirken Gerekli Belgeler

Evlat Edinirken Gerekli Belgeler

evlat edinme kuralları, nelerdir, şartları hakkında, kimler edinebilir hakkında detaylı bilgi Meleklerim kimler evlat edinebilir, neler gereklidir bu yazımızda paylaşıyoruz. Haklarında yapılan sosyal inceleme sonucu evlat edinmesi uygun görülen müracaatçılardan aşağıdaki belgeler istenir. » Vukuatlı nüfus kaydı (Ailenin nüfus kütüğünün kayıtlı bulunduğu nüfus müdürlüğü tarafından...
  4. evlat edinme ...

evlat edinme ...

koruyucu aile evlatlık Çevrenizde evlatlık alan aileler varmı? siz ne düşünüyorsunuz benım maddı durumum cok guclu olsaydı hıc dusunmeden evlat edinirdim heralde ünlülerde bu arasıkça görülüyor
  5. Evlat edinmek günahmıdır?

Evlat edinmek günahmıdır?

Çocuk sahibi olmayan çiftlerin evlat edinmesi hakkında soru ve cevaplar Sual: Çocuğu olmayan bir bayanım. Evlatlık almak istiyorum. Nasıl yapayım? CEVAP Alınan evlatlık, büyüyünce erkek ise size, kız ise beyinize yabancı olur. Yabancı bir kimse ile beraber kalmak ise caiz değildir. Bu bakımdan evlatlık alırken, kardeşlerinizden birinin oğlunu veya beyinizin kardeşlerinden birinin kızını...

Sayfayı Paylaş