1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

evlatlıktan red edildi çok memnun kaldı:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: evlatlıktan red edildi çok memnun kaldı:)

vay be olaya bak :S

evlatlıktan red edildi çok memnun kaldı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlatlık

Evlatlık

Rüyada evlatlik görmek, haniminin hasta olacagina isarettir.
  2. evlatlık:(

evlatlık:(

B:baba A:anne Ç:çocuk B: oğlum sen evlatlıksın A: Hamdi çocuk konuşmayı öğrensin önce acelen ne bebeğe evlatlıksın denir mi havale geçirir valla B: Rıza sen bizim çocuğumuz değilsin Ç: Nasıl yani. A: Sen evlatlıksın senin ailen belli değil Ç: Olsun ailesi belli olanlarıda biliyoz ailesinden kaçmaya çalışıyorlar. Siz bana paramı verin size sorun çıkarmam B&A: Akın sana bir şey...
  3. Chicco simplicity puset kullananlar memnun kaldılar mı

Chicco simplicity puset kullananlar memnun kaldılar mı

Arkadaşlar 1 aylık bebeğim var şimdi hastaneye bebek el çantasında götürüyorum ama yakında sanırım bebek arabası ihtiyacımız olacak. Uzun mesafede de işime yarayacak iyi bir puset arıyorum hatta chicco simplicity puset acaba nasıldır bebeğim rahat eder mi ben rahat kullanabilir miyim kullananlar varsa önerirmisiniz bu markayı?
  4. Noviderm boreade kullananlar memnun kaldınız mı merak ediyorum

Noviderm boreade kullananlar memnun kaldınız mı merak ediyorum

Benim cildim yazın çok kuruyo ayrıca siyah gözenekler var ayrıca 20 yaşındayım sizce bu ürün iyi gelir mi yoksa cildime herhangi bir krem ya da bi bakım yapmam doğru olur mu bu yaşta. Ama gözenekler çok rahatsız ediyor ayrıca yazın da çok kuruluk yaşıyorum. Noviderm alkolsüz ve doğal bir ürün olduğunu duydum ne derece doğru merak ediyorum.
  5. İmmu-nat ürünlerini kullananlar memnun kaldınız mı

İmmu-nat ürünlerini kullananlar memnun kaldınız mı

bir arkadaşımın babası prostat kanseri oldu arkadaşlar nette araştırırken gördük de alternatif tıp diyorlar sanırım da kanserli hücreleri küçültüyor muymuş neymiş acaba faydası var mıdır işe yarıyorsa gerçekten arkadaşıma da söyleyeyim. Doğal üretiliyormuş acaba gerçekten doğruluk payı var mı yoksa yine kandırmaca mı bu da??

Sayfayı Paylaş