Etiketler:
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
evleneceklere alyans modellerimiz geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Modellerİ

Alyans Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. evlenecek bayanlara gelinlik modelleri

evlenecek bayanlara gelinlik modelleri

gelinlik modelleri, 2010,2011,2012 ve fiyatları İstanbul, izmir, adana, ankara, mersin, hatay, van, çanakkale... Yahu tüm şehirleri yazamadım idare edin. Her şehirden evlenecek, aslı " melek " olan genç kızlarımız ve kadınlarımız için derlediğimiz gelinhlik modellerini veriyoruz. Belki bağzıları eski gibi görünebilir meleklerim ama. Yinede aralarından " işte bu benim olmalı...
  3. Evlenecek arkadaşlarıma birkaç gelinbaşı modeli

Evlenecek arkadaşlarıma birkaç gelinbaşı modeli

Evliliğin tatlı telaşında olan arkadaşlarım için fikir edinebilecekleri çok hoş görünen birkaç gelinbaşı saç modeli.
  4. Nişan ve Evlilik için Alyans Modelleri geldi kızlar buyrun modellere

Nişan ve Evlilik için Alyans Modelleri geldi kızlar buyrun modellere

Evliliğe atılan ilk adım da nişane olarak alyanslar takılır.Karşılıklı sözler verilerek bir daha çıkmamak üzere takılan alyanslar sürekli parmağınızda olacağı için iyi seçim yapılmalıdır. Ebatı,ayarı modeli bu yüzden önemlidir. Geçmişten günümüze alyans lar geniş model yelpazesine sahip. Her çiftin duygularına ve zevklerine hitap edicek tasarımlar mevcut. Sizde evliliğe doğru bir adım...
  5. Evlenecek Meleklerimize Alyans Nasıl Seçilir ?

Evlenecek Meleklerimize Alyans Nasıl Seçilir ?

alyans nasıl seçilir alyans seçimi Sevgili melekler, ömür boyu parmağınızdan çıkarmayacağınız alyansınızı seçerken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Son derece büyük manevi değeri olan bu yüzük bir ömür boyu parçamızdır artık. Bu sebeple alyans seçerken acele etmemeli, sadece sezonun alyans modeli olmasına değil, karakterimizi, tarzımızı yansıtmasına dikkat etmeliyiz. Aşağıda ki...

Sayfayı Paylaş