Evlenip ayrılmış ve cocuğu olan biriyle evlenmek üzereyim ama kafam karısık lütfen yardım edin!!

qozdeee

Yeni Üye
Üye
Evlenip ayrılmış ve cocuğu olan biriyle evlenmek üzereyim ama kafam karısık lütfen yardım edin!!
Merhaba ben evlenip ayrılmıs 25 yaşında cocuğu olmayan biriyim ve yaklaşık 1,5 yıldır hayatımda sevdiğim bi adam var ve 1aydır aynı evde kalıyoruz nikah diye ısrar ediyor ama devam etmekte bile düşünceliyim çünkü 1,5yıl önce bi adam hayatıma yalanla girdi bana evlenip ayrılmıs olduğunu ve bir kızı olduğunu söyledi annesiyle yasıyor demişti ama 2 ay sonra öğreniyorum ki boşanma yok sadece ayrılmak istemişler davayı açmış benimki ama eşi hiç yanaşmamıs ve ben öğrendiğim gibi terkettim ama sevmiştim o 2ayda sonra birgün eşi aradı beni konusmamız lazım dedi olur bende seni bulucaktım bi özür borcum var sana dedim buluştuk ben kadından bi tepki bekliyorum sonucta istesemde istemesemde kocasıyla beraber olmustum! Ama kadın tam tarsi davrandı özür dileme o sana benim yüzümden yalan söyledi o seni seviyor günlerdir senin için ağlıyor dedi şok olmustum duyduklarım karşısında kadın resmen ben boşanıcam biz zaten bitmiştik al senin olsun dedi ben kadına seviyoeum bile diyemedim ama inandım söylediklerine yani sevmiyor sandım bi kaç ay sonra boşandılar kağıtlar geldi boşandılar ama kadın gitmedi evden hiç neymiş cocuk için benimki alt katta annesinde kadın evinde saçmalığa bakın ben yine ayrıldım tabi sonra kadın okullar kapanınca gideceğini söyledi tabi biz bu zaman içinde çok kavgalar ettik ayrıldık ve kadın her defasında onla barısayım diye beni aradı inanın ikna etmee çalıstı aslında sonradan farkına vardım alttan alttan oynuyor gibiydi kendini ii göstermeyw çalısıyor gibiydi kafamı karıstı kadın ve sevdiğim adamı sahiplenemiyordum sürekli ilişkimizde tartısmamızda o çılıyordu bi yerlerden sonra kadın eylülde gitti 2ay geçti biz yeniden görüşmeye başladık tam anlamıyla aralıktan beri benimkinin yanına geldim ama inan ev hala aynı duruyor tabi kadın geleceğimi biliyordu er yada geç ve evde benimkine yazılmıs bir defter buldum günlük gibi fakat günlük adı üstünde hergün yzılır ama belirli günler yazılmıstı 10/15 sayfa kadar sanki bana kafayı yedirtmek için yada adamı geri kazanmak için düşünün giden kadın dolaptaki sütyenini götürmezmi ya göeince delirdim kavga ettik sonra tamam dedim dayanıcam nolursa olsun dayanıcam ve biz 1aydır yaşıyoruz yatak odası yeni aldık ve bu ev beni delirtiyor inanın hersey yavas uavas değişicek maddiyat tamam dedim kendi mutfak eşyamı getirdim toparladım bu arada kadın beni yuvasını yıkan benmişim gibi kayinvalidesine anlatmıs bu yüzden tanısma fırsatım bile olmadı şimdilerdede çok tartısıyoruz çünkü eski eşiyle arkadas gibi o kadar ii arkadaslar ki zamanında barışayım diye bana oyun bile yaptılar kaza yaptı hastanede va gel diye düşünün yaşadıklarımı ve hala karmakarışığım napmam gerek seviyorum ama korkuyorumda yarın cocuk bende kalırsa düşse benden bilinir diye vee sizce mutlu olur muyum?

Geri