EvLenmeden KaynanaLığı BaşLadı..

gLhn

Yeni Üye
Üye
EvLenmeden KaynanaLığı BaşLadı..
Anneler oğullarını ne kadar çok sevdiklerini ve kıskandıklarını yeni yeni anlamaya başladımm

Erkek arkadaşımla msn de konuşurken annesi işi olduğunu ve onunda gelmesini söylemiş. Oda gitmek istemeyince tartışmışlar. Bende Uzamasın diye git sonra görüşürüz dedim. Annesi sana kim emir veriyor bi gidelim diyosun bi gitmeyelim diyosun demiş . Ben kadıncağızı düşünüp işinden kalmasın dedim o art niyetli düşünüyor. Daha evlenmeden başladı kaynanalığa Allah sonumuzu hayır etsin...:mosking:

Ce: EvLenmeden KaynanaLığı BaşLadı..

slm arkadaşım..
Erkek arkadaşının annesıyle herhalde daha tanışmamışsın cnm bence senın tanımadığı için bu tepkıyı vermış olabılır Tanıdıktan sonra emınımkı buşekılde düşünmez..
Hepımız bazen sevdıklerımıze karşı ön yargılı davrana bılıyoruz ..
Bence sende ön yargılı davranma." evlendıkten sonra belkıde çok iyi anlaşırsın"" bellıİMİ olur ...:yo:

slm FeaRLeSs..
evet tanışmadım ama korkmaya başladım :D düşüncelerin için teşk. :)

Tanımadığın insandan korkma aksıne cesur ol
Onu daha iyi tanımak ve kendını daha iyi anlatmak için yoksa korkularının ardına gizlenırsen onun nasıl bır insan olduğunu hiç bilemzsın nede o senı tanıyamaz biraz cesaret işi cnm ..:thumb:

tarafımdan yorumsuz tecrübe konuşmuş yukarda onun lafının üstüne konuşmak yakışık almaz:D:D mutluluklar arkadaşım;)

Anneler oğullarına pek kimseyi yakıştıramazlar kendi annemden biliyorum :D
Ama bencede seni tanıdığı zaman ve oğulcuğunun sana olan sevgisini gördüğü zaman sorun olacağını sanmıyorum :)

Geri