Evli olmak... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli olmak...

Evli olmak...

rüyada evli olmak ruyada evli olmak rüyada olduğunu görmek evlenmiş olduğunu görmek oldugunu Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: > > >Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! > > >Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? > > >Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! > > >Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? > > >Damat: Taaaabiki. > >...
  2. evli olmak

evli olmak

Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of...
  3. evliler odası

evliler odası

bir erkeğe kendini nasıl sevdirirsin erkeğe kendini nasıl sevdirirsin Baktım bekarlar odası var..Niye biz evlilerin de odası olmasın dedim...Bu odada evliliğe dair herşeyi paylaşabiliriz...Çoluk çocuk,eş,kayınvalidelerimizi,eltilerimizi,görümcelerimizi çekiştirebilirizhahaha Mekanın bütün evli meleklerini odamıza bekliyoruz:dil:
  4. evlilerden nasihatler

evlilerden nasihatler

melişler ben 19 yaşındayım ve bekarım evlilik konusunda tecrübeli bacılarımdan nasihatler bekliyorum evlilikle ilgili her konu da olabilir nişanlılık da önemli....... paylaşımlarınızı bekliyorum lütfen

Sayfayı Paylaş