1. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evlilik :))‏

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında roseblue07 tarafından paylaşıldı.

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin?
    Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme!
    Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın?
    Damat: Taaaabiki.
    Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün?
    Damat: Tabiki hayır.
    Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin?
    Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne.
    Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın?
    Damat: Asla! Ben o tür erkeklerden değilim.
    Gelin: Sana güvenebilir miyim?
    Damat: Evet.
    Gelin: AŞKIM.

Ve aradan bir sene geçtikten sonra yine aralarında aynı söyleşi döner..

(Aynı Metni aşağıdan yukarıya okuyun!)

Evlilik :))‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik

Evlilik

Evlilige baslamak, bitirmekten daha kolaydir. Ve suçlu daima esinizdir... Eger size evlilikten söz eden yalnizca anne ve babanizsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakin para için evlenmeyin. Çok daha uygun kosullarda borç bulabilirsiniz. Eger evlilik eglenceli bir sey olsaydi, nikahi belediye memuru kiymazdi. Evli bir çiftin ayni konuda "evet" dedigi son yer nikah...
  2. Gençlere evlilik önerileri

Gençlere evlilik önerileri

Gençler, evliliğe borçsuz girin, huzur ve mutluluğunuz her daim olsun! Gençler, huzurlu ve düzenli bir yaşam sürmek amacıyla hayatlarını birleştiriyor. Evlilik sürecinde toplumsal baskılar sebebiyle güçlerinin üzerinde borçlanan çiftlerin ise huzuru bozuluyor. Gelirleri borç taksitlerini ödemeye yetmeyen ailelerde başlayan tartışmalar, çiftleri boşanmalara kadar götürebiliyor. Sonuçta...
  3. Evlilik....

Evlilik....

alıntı
  4. evlilikte huzurun sırrı...........

evlilikte huzurun sırrı...........

Huzurun sırrı: Sesini yükseltme! * Hiçbir zaman ikiniz de aynı anda sinirlenmeyin. * Ev yanmadıkça birbirinize bağırmayın. * Kılık kıyafet almakla ilgili kendiniz ve eşiniz arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, eşinizi tercih edin. * Tenkitlerinizi onu sevdiğinizi hissettirerek söyleyin. * Geçmişteki hatalarını gündeme getirmeyin. * Birbiriniz dışındaki hiçbirşeyi kafanıza takmayın....
  5. evlilik

evlilik

evliliklerde ortaya çıkan sorunlarda ailelerin etkisi nedir?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş