evlilik perisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Masal Perisi

Leman Sam - Masal Perisi

masal perisi akor masal perisi tab notaları elini son defa yanağıma koy istemiyorsan giderim giderim serin bir sonbahar akşamında söz ismini unutur silerim silerim tuttuğun kalme olsa yüreğinin elleri bir defa daha yazsa bebeğim bebeğim bebeğim eğer bir masal perisi girerse rüyalarına öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetmiş... __________________
  2. Su PeriSi Geldiiii

Su PeriSi Geldiiii

Selam ßen GeLdim. ßazıLarınız ßeni tanıyordur ßen Su PeriSi. hepinize keyifli forumlar melekler:melek:
  3. Ben bir ....... Perisiyim!

Ben bir ....... Perisiyim!

ben masal perisiyim ben masal perisiyim şiiri Evet arkadaslar boslugu dolduralim bakalim, ben basliyorum. Ben bir sohbet perisiyim :D
  4. ilham perisi geldi =))

ilham perisi geldi =))

ilham perisi tab dert ilham perisi akor akor herkese selamlar tuğçe ben çok neşeli aktif bir foruma benziyor burası =))
  5. Burcunuzun Perisi

Burcunuzun Perisi

Burcunuzun Perisi .. Eski çağlarda insanlar doğduğu zaman kulağina sihirli sozcukler fisildayan perilerin olduğuna inanilirmis. Sizin periniz size neler soyledi? Koc burcunun perisi: Paradise Paradise yani Cennet isimli perinin engelleri ortadan kaldiran Salamanderlerin (bir tur kertenkele, ejderha) ruhlarinin prensesi olduguna inanilir, o yuzden bir kertenkele resmiyle temsil edilir. Ates...

Sayfayı Paylaş