Etiketler:
  1. tugbaskr

tugbaskr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında tugbaskr tarafından paylaşıldı.

meraba yaklaşık 1 yıllık evliyim eşimin teyzesi geldi baya dengesiz patavatsız birisi canımı çok sıktı ama misafir diye hiç belli etmedim ona. Onlar gittikten sonra eşimle dertleşme geregi duydum ama konuyu kapattı. bende annemle dertleştim bunu duyan eşim delirdi baya kızdı bana telefonu mu kırdı kendi ailemle ilgili millete hep anlatıyordu ama ben yapınca olay oldu yüzüme bile bakmıyor. ne yapacagımı bilmiyorum

2. zümrasu

zümrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    MERHABA , bunların çok fazlasını yaşadım . hemde bir eğitimci olarak aşamadım hatta eşimle kötü oldum ama Allahda benden yana oldu yoksa işim yaştı. doğruysan korkma . ama hata yapmışsın . kızım böyle durumlarda uyanık olmalı . siaset yapana siyaset yapacaksın. bir kere o kim ki ne yapabilir . yani eşini etkileyemez ama sen kızarsın takarsın böyle sorunlar çıkar. Artı annenle de olsa boşanma durumu olmadıkca hiç bir derdini paylaşma evlilikle olan. çünkü siz düzelirsiniz ama annenin kızgnlığı bitmez onlara ve eşine.. şimdi eşine git de ki .haklısın aşılamyacak bir sorun değildi ama sen sessiz kalınca çok takıntı yaptım eğer sen beni anladığını hissettirseydin umursamazdım da de. bir daha kırmayalım inş. böyle şeyler için birbirimizi.deve asla açma bu tarz konuları. bu gibişeyler olursa eşine bildir ama yorum yapma uzatma konuyu, sadece üzgün olduğunu görsün,konuşarak haksız duruma düşme,erkekler konuşanı savunmaya geçeni haksız bulur hep... onların fıtratı bu. ve o akrabalara karşı da rahat ol hiç yoklarmış gibi davran uzaklaşacaktr tavırları. üzülme Allah doğr olandan yana . ama tavrınla yanlışa yönelme ,kendini haksız duruma girdirme... Allah yardımcın olsun

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

kocama güvenmiyorum eşimi kendime bağlamak için dua kocamı kendime bağlamak için dua kocamla sorunlarım var kocanı kendine ben 4,5 senelik evliyim severek evlendik birde kizim var 3 yasinda kizim icinde cok üzgünüm cünkü babasi gereken ilgiyi göstermiyorum zaten bütün sorunda burdaya kocam evde olmaktan nefret ediyorda diyebilirim sürekli disarda arkadaslariyla zaman gecirmek kadar mükemmel...
  3. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  4. yardıma ihtiyacım var hem de acil!

yardıma ihtiyacım var hem de acil!

selamlar hayırlı geceler 2 gündür makatımda bi ağrı var karnımda da sancı genelde akşamları oluyor,başım filan dönüyo önüm kararıyo sancı girdiği zaman ara ara oluyo ama dayanılmaz oluyo büyük abdesti yaparken de zorlanıyorum internette aradım ama bulamadım ikisini beraber hem makat ağrısı hem karın sancısını size sormak istedim ne yaparsam ne yersem iyi gelir nasıl geçer bi bileniniz var mı?
  5. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş