Evlilik yıldönümü mesajları

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Evlilik yıldönümü mesajları
Evlilik, iki kişinin aile kurmak üzere kanunların uygun gördüğü şekilde, ruhen ve bedenen bir ömür boyu sürecek şekilde bir araya gelmesi.Evlilik insanın hayatında ki en önemli adımlarından biridir. Evlilik yıldönümü çiftlerin evlendiği günü yad etmesidir. Evlilik yıldönümünüz için en güzel kutlama mesajları burada.

evlilik yıldönümü maesajı.jpg

Zamanina ömrümüz yeter de, yaşamamiz gerektiginde; kiyafetlerini önce yikayip, sonra da dag gibi olsa bile; hiç bikmadan ütülemek isteyecegimsin. Her sabah sikilmadan kahvaltisini hazirlayip, ekmegine reçel sürecegim, çayini demleyecegimsin. Uyuya kaldigi her yerde, üzerine örtüsünü örtecegimsin. Rabb’im nasip eylesin. amin

Aşk iki bedende yɑşɑyɑn tek ruhtɑn oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel kɑrıcığım. Beni ben yɑpɑn senin vɑrlığın cɑnım.. Hɑyɑtımdɑ olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

Evet, sen sen. İyi ki varsin. Benimle oldugun için degil. Sadece oldugun için. Seni tanimiş olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluga kapilmamak, aksi iddia edilmeyecek şekilde “dünya yaşanilacak bir yer demek için”. Bir gün benden gitsen bile, bu dünyada bir sen oldugunu bilmek her zaman mutlu edecek beni, umut ve huzur verecek. O nedenle aklima gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsin.

Bana sarildiginda hissettigim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudagimin üstüne kondurdugun üç küçük öpücügün sicakligi hiç eksik olmasin hayatimdan. İyi ki varsin

O büyük gün daha dün gibi; fotograflar sarardi ama dügün pastamizin tadi hala damagimda. Nice nice yillara hep elele

Yillar geçse de aşkimiz ilk günkü gibi. Yaşattigin ve yaşatacagin tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatim.

Başima gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek!

Bu mutlu gününüzde yaninizda olamadigimiz için gerçekten çok üzgünüz. ama dügününüzde kendimizi affetirecegiz. Mutluluklar ve sevgiler…

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok baglanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayin! Yuvanizdan sevgi eksik olmasin…
Paylaştikça çogalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiginiz sevginizin hep çogalmasini dileriz…

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya. Evliliğimiz tekrar tekrar kutlu olsun.

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Alnımın yazısı, canımın canı güzel melek. İyi ki evlenmek için beni seçtin. Hayatımın sonuna kadar hep başucumda ol. Seni çok ama çok seviyorum güzel karım… Evliliğimizin bir yılını daha kutlarım…

Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Sen benim hayatımsın… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…
Evimin reisi, kalbimi sahibi canım kocam. Bir yılı daha senin gözlerinin içine bakarak geçirmeyi nasip eden Allah’a şükürler olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yıldönümümüz kutlu olsun…

Geri