1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Evrim geçiren insanlar

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Evrim geçiren insanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinlarin Evrİmİ

Kadinlarin Evrİmİ

1950'li yıllardaki kadınlar ile, 2000'li yıllardaki kadınların görevleri arasındaki farklılıklar. Copyright c 1997 The Miami Herald. Aşağıdaki yazı 1950 yılında Amerika'da lise (kız) öğrencileri için, evliliğe hazırlık amacı ile düzenlenmiş Ev Ekonomisi kitabından alınmıştır. 1. Yemeği tam zamanında hazırlayın: Önceden plan yapın, hatta bir gece önceden yemeği tam zamanında masaya koymak...
  2. Evrİm Mekanİzmasi

Evrİm Mekanİzmasi

EVRİM MEKANİZMASI Evrimin önemli ham malzemelerinden biri mutasyonlardır. Mutasyonu açıklamadan önce modifikasyon (ya da diğer adıyla varyasyon) tanımını doğru yapmak gerekir. Modifikasyon, çevre koşullarının etkisiyle canlının genetik yapısındaki şu ya da bu genin zorunlu veya tercihli olarak uyarılması ya da işlevlerin teşvik edilmesi-güçlendirilmesi sonucunda dış görünüşünde (fenotip)...
  3. Erkeklerin evrimi

Erkeklerin evrimi

Erkekler evlendikten sonra nasıl değişir? İşte 6. haftadan 6. yıla kadar evli bir erkeğin evrimi.. 6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yıl: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim 6. hafta: Aşkım, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yıl: Annen ne yemek yapmış? 6. hafta: Zahmet etme, ben açarım 6. ay: Ben açayım mı kapıyı? 6. yıl: Yahu şu kapıya baksanıza! 6. hafta: Sevgilim,...
  4. Toplumsal evrim

Toplumsal evrim

Toplumsal evrim kavramı ile,toplumların örgütlenme biçimlerini değiştirme sürecini anlarız.Ancak, tarihçilerin olaylara göre ayırdığı dönemlerle,toplumsal evrim aşamaları sınıflandırılması herzaman birbirine uymayabilir.Çoğunlukla yapıldığı gibi Avrupa tarihinin eski,orta ve modern çağlar şeklinde bölünmesi,burada görülen toplumsal evrime uygun olmayabilir.Belirli toplumsal aşamaya ulaşmış bir...
  5. Kedinin evrimi

Kedinin evrimi

Aşagıdakı tür kediyi hepnız bılırısnız .. gercektende cok tatlılar .. yüzleri bakışları falan peki bu türün nasıl meydana geldıgını bılıyormuydunuz.... diger hayvanlarda olgu gıbı iki farkı cinsin birleştirirmesi ile olmuyor bu tür kedi ırkı.... tamamen tek bır kedının gecırdı evrım dır .... şimdi bunu size uygulamalı bır şekılde anlatmaya çalışacagım öncelikle...

Sayfayı Paylaş