1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Expres diyet

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Expres diyet

Kahvaltı
    Kahvaltıda iki adet ceviz içi< Konu Resmi..>
    üç adet diri kayısı ve dört adet az tuzlu zeytin yenilecek< Konu Resmi..>

* İki-üç saat sonra< Konu Resmi..>
    bir bardak light süt içilecek< Konu Resmi..>

Öğle yemeği
    * 100 gram light ton balıklı semizotu salatası yenilecek< Konu Resmi..>
    Semizotunu saplarıyla birlikte doğrayın< Konu Resmi..>

* İki üç saat sonra bir adet kabuklarıyla beraber yeşil elma ve bir avuç vişne yenilecek< Konu Resmi..>

* İki saat sonra iki parmak dil peyniri yenilecek< Konu Resmi..>

Akşam yemeği
    Akşam yemeğinde< Konu Resmi..>
    bir porsiyon bol sarımsaklı< Konu Resmi..>
    soğanlı ve hafif sivri biberli taze fasulye kavurması yenilecek< Konu Resmi..>
    Yanında< Konu Resmi..>
    iki adet kepekli bisküvi< Konu Resmi..>

Gece
    10-15 leblebi ve iki-üç adet diri kayısı< Konu Resmi..>

Expres diyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havuç diyeti

Havuç diyeti

eVET ZAYIFLAMAK İSTEYEN HANIMLARRR BUYRUNNN Havuç, sağlık ve güzellik için gerçek bir nimet. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken güzel bir bronzluk için de zemin hazırlıyor. Üstelik az kalori içeriyor. Havuç ağırlıklı bir diyetle hem güzellik, hem sağlık kazanın, aynı zamanda 4-5 kilo verin. Her gün Sabah 1 bardak süt + 1 dilim tost ekmeği + 1 bardak havuç suyu Öğle Havuçlu...
  2. Diyet dolma

Diyet dolma

diyet dolma Melişlerim size güzel bir diyet yemeği tarifi:) 100 gr yağsız kıyma 1 adet dolmalık biber 1 adet orta boy domates 1 adet küçük boy kabak 1/2 rendelenmiş havuç 1 orta boy soğan 1/4 demet maydonoz 1 tutam dereotu 1 diş sarımsak 1 tatlı kaşığı salça tuz karabiber kimyon nane 2 tatlı kaşığı zeytinyağ Hazırlanışı Soğan ince ince kıyılıp tuzlanarak 5 dk elle yoğurulur.Karışım 15 dk...
  3. Kiraz diyeti

Kiraz diyeti

kiraz diyeti Sizi bilmem ama ben kiraza bayılıyorum :) Küçükken kulağıma küpe gibi takıp oynadığım kirazın bu kadar faydalı odluğunu bilmiyordum Melek'lerim:) Sağlığa yararlı birçok vitamin, mineral ve bileşenden oluşan kiraz oldukça lezzetli ve besleyici bir besindir. Uzmanlar, serbest zararlı radikalleri önleyen en önemli antioksidanlardan biri olan kirazın kanseri önleyici özelliğinin de...
  4. Kiraz Diyeti

Kiraz Diyeti

kiraz diyeti, kilo verdiren diyet, şok diyet, hızlı, çabuk kilo vermek için, ile ilgili bilgiler burada melekler Hazır kirazın bol olduğu zamanlardayız melekler.. Biraz fazlanız mı var,üzülmeyin.Kiraz yiyin,zayıflayın :D:D Nasıl mı ? Haziran ayının 12,13,14. günlerinde yani ayın çekin gücünün olduğu zamanlarda kiraz diyeti yaparak hem bedeninizi toksinlerden arındırırsınız ve...
  5. Diyetteyiz  Melekler :)

Diyetteyiz Melekler :)

diyet mönüleri zayıflamak için egzersizler sağlıklı zayıflamak mümkün rejim diyet listesi diyet yemekleri rejim listesi rejim yemekleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar evet melekler :D:D şimdi yeni konumuzu umarım hepiniz beğenirsiniz :D:D çoooooooooooooookkkkkkkk ama çooooooookkkkkkkk faydalı bir konu olacağını düşünüyorum :mendil: gelelim konumuza hem eğlenecek hemde...

Sayfayı Paylaş