gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 15. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ali masanın üzerinde duran dosyaya elini uzatır. Doktor onu engeller ve dosyayı alır. Tevfik, doktorun üzerine atlar, balkona düşerler. Tevfik, doktorun kulağına dosyayı atmasını söyler. Doktor dosyayı attığı sırada Ali gelir dosyayı yakalar ancak dengesini kaybeder ve tek eliyle balkonun pervazına tutunur. Tevfik onu elinden yakalar. Ali düşmek üzeredir. Dosya diğer elindedir. Tevfik diğer elini uzatmasını onu tutamadığını söyler. Ali elindeki dosyayı aşağıya atar ve Tevfik onu balkona çeker. Adamlardan biri polisin geldiğini söyler. Ali ve Tevfik giderler. Serdar balkona çıkar ve etrafı araştırmaya başlar. Yerde yırtılan bir kağıt parçasında Ezel’in ismini ve adresini okur.
  [​IMG]

  Meliha Hanım çok tedirgindir. Ateş eden çocuğun kim olduğunu sorar. Mert durumu açıklamaya çalışır. Meliha Hanım sakinleşmez, çok öfkelidir. Ezel’e sitem etmeye başlar. Mert onun bu davranışını anlayamaz. Ezel, Mert’e babasını çağırmasını söyler. Mert gidince Meliha Hanım, Ezel’e sitemlerine devam eder. Ezel kendisini savunmaya çalışır. Annesinin kendisini anlamasını ister, eve geri döneceğini, intikamını almak zorunda olduğunu söyler. Gider.

  Ramiz vapurdadır. Yanına adamı gelir ve bir kişi hakkında bilgi verir. Ramiz çok kısa zamanlarının kaldığını söyler. Çok endişelidir.

  Ali, Mert’i arar. Durumlarını sorar. Mert kinayeli sözlerle ona cevap verir. Ali bir şeyden kuşkulanmaz.

  Ali ve Serdar Cengiz’in ofisindedir. Cengiz, Tevfik’in odadan çıkmasını ister. Tevfik kimseye belli etmeden Serdar’ın cüzdanını alır. Ezel’e cüzdan hakkında bilgi verir.

  Ezel arabada Şebnem ve Kamil’le Serdar hakkında konuşur. Onun kim olduğunu sorar. Kendisine kurulan tuzaktaki rolünü bulmaya çalışır. O esnada Kamil’in evine gelirler. Karısı ve oğlu onu beklemektedir.

  Ezel’e Tevfik’in gönderdiği mesajda Serdar’ın Eyşan ve Bahar’la çekilmiş eski bir fotoğrafı vardır. Ezel, Serdar’ın kimliğini öğrenince çok öfkelenir.

  Cengiz, Serdar ve Ali’ye çok öfkelidir. Doktor Hakan hakkında onlara bilgi verir. Serdar köşeye sıkışmıştır. Ezel hakkında bilgi bulacağını söyleyerek gider.

  Serdar kağıtta okuduğu adrese gider. Oteldeki görevli kadına Ezel hakkında sorular sormaya başlar. Ona yüklü para verir. Kadın bir şey söylemez. Serdar gider. Kadın Ezel’in adının yazdığı bir numarayı arar. Telefonu açan kişi Tevfik’tir. Kadın kendisini tanıtacakken Serdar geri gelir ve telefonu alır. Tevfik karşı taraftan ses gelmeyince şüphelenir. Telefonu kapatır. Serdar kadına daha fazla para verir. Kadın bildiklerini anlatmaya başlar. Bir taksiciden bahseder. Serdar onunla konuşmak istediğini söyler.

  Ezel, Bahar’la buluşur. Konuşmaları sırasında Ezel babasıyla ilgili sorular sorar. Bahar babasını anlatır.

  Eyşan, Cengiz’e Can hakkındaki gerçeği ne zaman öğrendiğini ve neden bir şey yapmadığını sorar. Cengiz, Can’ın Ömer’den kalan son şey olduğunu söyler.

  Mert, abisinin kitabın arasına yazdığı kelimeleri annesine okur. Çok öfkelidir. Meliha Hanım tedirgindir. Mert’in onlara gitmesini istemez.

  Ramiz, Selma’nın evindedir. Tedirgin ve telaşlıdır. Çözüm bulmaya çalışmaktadır. Selma onu Ezel’in vazgeçme ihtimaline karşı uyarır.

  Ezel, Serdar’la ilgili öğrendiği gerçeğe çok öfkelenir. Eyşan’ın Ömer’i sevmediğini, her şeyin tuzağın bir parçası olduğunu iddia eder.

  Şebnem kumarhaneye gider, Tevfik’ten Serdar’ın cüzdanını alır.

  Cengiz ve Ali’nin kasetle ilgili konuşmalarını Tevfik duyar.

  Ezel, Eyşanların evine gelir. Eyşan bahçededir. Ezel onun geçmişini yüzüne vurmaya ve ona kızmaya başlar. Kimi istediğini sorar. Eyşan onun hiçbir şey bilmediğini söyler. Ezel çok öfkelenir. Eyşan’a hakaret etmeye ve onu yaptıklarıyla sorgulamaya başlar. Eyşan kendisini ve yaptıklarını savunur. Kimsenin bir şey bilmediğini söyler. Ezel kimi sevdiğini sorar. Eyşan, Ömer’i sevdiğini söyler. Ezel mutlu olur. Eyşan yalan söylediğini söyler.

  Ali ve Tevfik, Serdar’ın evinde kaseti aramaktadırlar. Ali güvenlik kamerasının çektiği bir kaset olduğunu ve kendisini idama götürecek kadar önemli olduğunu söyler. Tevfik şüphelenir. Banyoya gidip Ezel’i arar ve duyduklarını söyler. Ezel kaseti Ali’den önce bulup saklamasını ister.

  Mert’in telefon konuşmasını dinleyen Meliha Hanım Ramiz’in adresini duyar ve adresi ezberler.

  Bahar ablasıyla sohbet ederken konu Ömer’e gelir. Eyşan, Bahar’a bağırmaya başlar. Bahar ne olduğunu anlayamaz. Eyşan yalnız kalmak istediğini söyler.

  Meliha Hanım, Ramiz’e gitmektedir.

  Ezel, Ramiz’in ofisine gelir. Kasetle ilgili bilgi verir. Kaseti ellerine geçirdiklerinde Ömer’in suçsuz olduğunu ispatlayacaklarını iddia eder. Ramiz ona sorular sormaya başlar.

  Ali ve Tevfik kaseti bulamazlar. Serdar’ın onu nereye saklayacağını düşünmeye başlarlar.

  Ezel kasetin nerede olacağını sorar. Elindeki fotoğrafa bakar ve kasetin arabada olduğunu iddia eder.

  Tevfik, Ali’nin elinde duran fotoğrafa bakar. Fotoğrafta Serdar arabasının önündedir. Tevfik kasetin arabada olduğunu söyler.

  Ezel arabanın olduğu yere gitmek için yola çıkar. Ramiz tedirgindir. Kendisiyle konuşmaya başlar. İki oğlunun olduğunu birini yoktan var ettiğini birini hiç görmediğini söyler.

  Meliha Hanım, Ramiz’in ofisine gelir. Ömer’i durdurmasını ister. Oğullarını kaybetmek istemediğini onlar için canını vermeyi hazır olduğunu söyler. Çok tedirgin ve öfkelidir. Ramiz onu sakinleştirmeye çalışır. Meliha Hanım evlat acısını bilip bilmediğini sorar. Ramiz üç tane oğlunu kendisinin öldürdüğünü söyler. Meliha Hanım kendi oğullarını öldürmemesi için ağlayıp yalvarmaya başlar. Ramiz onu sakinleştirir.

  Serdar’ı bir adam arar. Taksici olduğunu ve Ezel’i tanıdığını söyler. Buluşurlar. Taksici Serdar’ı, Ezel’i her zaman götürdüğü mezarlığa götürür.

  Ali otoparka gelir. Ezel de otoparka ulaşır. Ali, Serdar’ın arabasını görür. Arabanın kapısını açmaya çalışır.

  Ezel arabayı ve Ali’yi görür. Arabaya gidemez.

  Ali kapıyı açmaya çalışırken araba hareket eder. Ezel arabanın gittiğini görür ancak onu durduramaz.

  Ezel, Ramiz’i arar ve kaseti onun aldığını söylemesini ister. Ramiz kasetin kendisinde olmadığını söyler. Ezel öfkelenir.

  Serdar taksiden iner ve taksicinin gösterdiği mezara doğru giderken taksiciye beklemesini söyler. Taksici beklemez ve gider. Serdar şaşırır. O esnada bir telefon sesi duyar. Telefonu açar. Ramiz onunla imalı bir şekilde konuşmaya başlar. Serdar onun kim olduğunu sorar. Ramiz arabasının yeni sahibi olduğunu söyler. O sırada mezarlıktan Serdar’ın arabası geçer. Serdar şok olur. Serdar’ın durduğu yer Ramiz’in üç oğlunun mezarının önüdür.

  Ramiz elindeki kasete bakar.


   
Ezel 15. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ali ve Cengiz, Serdar’ı Mert’in yaptığı araştırmayla ilgili olarak uyarırlar. Serdar, Mert’in gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür. Ali ve Cengiz ise onunla aynı fikirde değildir. Ramiz, Mert’in gerçeği ortaya çıkarma ihtimaline karşı Ezel’i uyarır. Ezel’in Mert’i durdurmasını ister. Cengiz eve gelir ve Eyşan’a görünmeden sinema odasına girer. Şifreli bir kasadan bir kaset alır ve...
 2. Ezel 14. Bölüm Özeti

  Ezel 14. Bölüm Özeti

  ezel eysan Eyşan, Bahar, Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir. Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir. Ezel, Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler. Ramiz, avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez. Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar....
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş