1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 15. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ali masanın üzerinde duran dosyaya elini uzatır. Doktor onu engeller ve dosyayı alır. Tevfik, doktorun üzerine atlar, balkona düşerler. Tevfik, doktorun kulağına dosyayı atmasını söyler. Doktor dosyayı attığı sırada Ali gelir dosyayı yakalar ancak dengesini kaybeder ve tek eliyle balkonun pervazına tutunur. Tevfik onu elinden yakalar. Ali düşmek üzeredir. Dosya diğer elindedir. Tevfik diğer elini uzatmasını onu tutamadığını söyler. Ali elindeki dosyayı aşağıya atar ve Tevfik onu balkona çeker. Adamlardan biri polisin geldiğini söyler. Ali ve Tevfik giderler. Serdar balkona çıkar ve etrafı araştırmaya başlar. Yerde yırtılan bir kağıt parçasında Ezel’in ismini ve adresini okur.
  < Konu Resmi..>


  Meliha Hanım çok tedirgindir. Ateş eden çocuğun kim olduğunu sorar. Mert durumu açıklamaya çalışır. Meliha Hanım sakinleşmez, çok öfkelidir. Ezel’e sitem etmeye başlar. Mert onun bu davranışını anlayamaz. Ezel, Mert’e babasını çağırmasını söyler. Mert gidince Meliha Hanım, Ezel’e sitemlerine devam eder. Ezel kendisini savunmaya çalışır. Annesinin kendisini anlamasını ister, eve geri döneceğini, intikamını almak zorunda olduğunu söyler. Gider.

  Ramiz vapurdadır. Yanına adamı gelir ve bir kişi hakkında bilgi verir. Ramiz çok kısa zamanlarının kaldığını söyler. Çok endişelidir.

  Ali, Mert’i arar. Durumlarını sorar. Mert kinayeli sözlerle ona cevap verir. Ali bir şeyden kuşkulanmaz.

  Ali ve Serdar Cengiz’in ofisindedir. Cengiz, Tevfik’in odadan çıkmasını ister. Tevfik kimseye belli etmeden Serdar’ın cüzdanını alır. Ezel’e cüzdan hakkında bilgi verir.

  Ezel arabada Şebnem ve Kamil’le Serdar hakkında konuşur. Onun kim olduğunu sorar. Kendisine kurulan tuzaktaki rolünü bulmaya çalışır. O esnada Kamil’in evine gelirler. Karısı ve oğlu onu beklemektedir.

  Ezel’e Tevfik’in gönderdiği mesajda Serdar’ın Eyşan ve Bahar’la çekilmiş eski bir fotoğrafı vardır. Ezel, Serdar’ın kimliğini öğrenince çok öfkelenir.

  Cengiz, Serdar ve Ali’ye çok öfkelidir. Doktor Hakan hakkında onlara bilgi verir. Serdar köşeye sıkışmıştır. Ezel hakkında bilgi bulacağını söyleyerek gider.

  Serdar kağıtta okuduğu adrese gider. Oteldeki görevli kadına Ezel hakkında sorular sormaya başlar. Ona yüklü para verir. Kadın bir şey söylemez. Serdar gider. Kadın Ezel’in adının yazdığı bir numarayı arar. Telefonu açan kişi Tevfik’tir. Kadın kendisini tanıtacakken Serdar geri gelir ve telefonu alır. Tevfik karşı taraftan ses gelmeyince şüphelenir. Telefonu kapatır. Serdar kadına daha fazla para verir. Kadın bildiklerini anlatmaya başlar. Bir taksiciden bahseder. Serdar onunla konuşmak istediğini söyler.

  Ezel, Bahar’la buluşur. Konuşmaları sırasında Ezel babasıyla ilgili sorular sorar. Bahar babasını anlatır.

  Eyşan, Cengiz’e Can hakkındaki gerçeği ne zaman öğrendiğini ve neden bir şey yapmadığını sorar. Cengiz, Can’ın Ömer’den kalan son şey olduğunu söyler.

  Mert, abisinin kitabın arasına yazdığı kelimeleri annesine okur. Çok öfkelidir. Meliha Hanım tedirgindir. Mert’in onlara gitmesini istemez.

  Ramiz, Selma’nın evindedir. Tedirgin ve telaşlıdır. Çözüm bulmaya çalışmaktadır. Selma onu Ezel’in vazgeçme ihtimaline karşı uyarır.

  Ezel, Serdar’la ilgili öğrendiği gerçeğe çok öfkelenir. Eyşan’ın Ömer’i sevmediğini, her şeyin tuzağın bir parçası olduğunu iddia eder.

  Şebnem kumarhaneye gider, Tevfik’ten Serdar’ın cüzdanını alır.

  Cengiz ve Ali’nin kasetle ilgili konuşmalarını Tevfik duyar.

  Ezel, Eyşanların evine gelir. Eyşan bahçededir. Ezel onun geçmişini yüzüne vurmaya ve ona kızmaya başlar. Kimi istediğini sorar. Eyşan onun hiçbir şey bilmediğini söyler. Ezel çok öfkelenir. Eyşan’a hakaret etmeye ve onu yaptıklarıyla sorgulamaya başlar. Eyşan kendisini ve yaptıklarını savunur. Kimsenin bir şey bilmediğini söyler. Ezel kimi sevdiğini sorar. Eyşan, Ömer’i sevdiğini söyler. Ezel mutlu olur. Eyşan yalan söylediğini söyler.

  Ali ve Tevfik, Serdar’ın evinde kaseti aramaktadırlar. Ali güvenlik kamerasının çektiği bir kaset olduğunu ve kendisini idama götürecek kadar önemli olduğunu söyler. Tevfik şüphelenir. Banyoya gidip Ezel’i arar ve duyduklarını söyler. Ezel kaseti Ali’den önce bulup saklamasını ister.

  Mert’in telefon konuşmasını dinleyen Meliha Hanım Ramiz’in adresini duyar ve adresi ezberler.

  Bahar ablasıyla sohbet ederken konu Ömer’e gelir. Eyşan, Bahar’a bağırmaya başlar. Bahar ne olduğunu anlayamaz. Eyşan yalnız kalmak istediğini söyler.

  Meliha Hanım, Ramiz’e gitmektedir.

  Ezel, Ramiz’in ofisine gelir. Kasetle ilgili bilgi verir. Kaseti ellerine geçirdiklerinde Ömer’in suçsuz olduğunu ispatlayacaklarını iddia eder. Ramiz ona sorular sormaya başlar.

  Ali ve Tevfik kaseti bulamazlar. Serdar’ın onu nereye saklayacağını düşünmeye başlarlar.

  Ezel kasetin nerede olacağını sorar. Elindeki fotoğrafa bakar ve kasetin arabada olduğunu iddia eder.

  Tevfik, Ali’nin elinde duran fotoğrafa bakar. Fotoğrafta Serdar arabasının önündedir. Tevfik kasetin arabada olduğunu söyler.

  Ezel arabanın olduğu yere gitmek için yola çıkar. Ramiz tedirgindir. Kendisiyle konuşmaya başlar. İki oğlunun olduğunu birini yoktan var ettiğini birini hiç görmediğini söyler.

  Meliha Hanım, Ramiz’in ofisine gelir. Ömer’i durdurmasını ister. Oğullarını kaybetmek istemediğini onlar için canını vermeyi hazır olduğunu söyler. Çok tedirgin ve öfkelidir. Ramiz onu sakinleştirmeye çalışır. Meliha Hanım evlat acısını bilip bilmediğini sorar. Ramiz üç tane oğlunu kendisinin öldürdüğünü söyler. Meliha Hanım kendi oğullarını öldürmemesi için ağlayıp yalvarmaya başlar. Ramiz onu sakinleştirir.

  Serdar’ı bir adam arar. Taksici olduğunu ve Ezel’i tanıdığını söyler. Buluşurlar. Taksici Serdar’ı, Ezel’i her zaman götürdüğü mezarlığa götürür.

  Ali otoparka gelir. Ezel de otoparka ulaşır. Ali, Serdar’ın arabasını görür. Arabanın kapısını açmaya çalışır.

  Ezel arabayı ve Ali’yi görür. Arabaya gidemez.

  Ali kapıyı açmaya çalışırken araba hareket eder. Ezel arabanın gittiğini görür ancak onu durduramaz.

  Ezel, Ramiz’i arar ve kaseti onun aldığını söylemesini ister. Ramiz kasetin kendisinde olmadığını söyler. Ezel öfkelenir.

  Serdar taksiden iner ve taksicinin gösterdiği mezara doğru giderken taksiciye beklemesini söyler. Taksici beklemez ve gider. Serdar şaşırır. O esnada bir telefon sesi duyar. Telefonu açar. Ramiz onunla imalı bir şekilde konuşmaya başlar. Serdar onun kim olduğunu sorar. Ramiz arabasının yeni sahibi olduğunu söyler. O sırada mezarlıktan Serdar’ın arabası geçer. Serdar şok olur. Serdar’ın durduğu yer Ramiz’in üç oğlunun mezarının önüdür.

  Ramiz elindeki kasete bakar.   
Ezel 15. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş