gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir.
  Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar.

  Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır.

  [​IMG]

  Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve Ramiz’den bahseder. Genç adam ne yapacağını sorar.

  Eyşan, Ezel ve Ali köprüaltında buluşurlar. Ezel, Cengiz konusunda ne karar verdiklerini sorar. Eyşan ve Ali teklife olumsuz yaklaşırlar. Ezel onları ikna etmeye çalışır ve geceyarısına kadar süre verir.

  Üç adam Ramiz’in ofisine gelir. Tevfik onlara Ramiz’i temsilen orada olduğunu söyler.

  Ramiz’in arabası hurda bir halde yolun kenarına çekilir. Ezel ve Kamil arabayı incelerler. Ezel bu işi Ali’den çok daha tehlikeli insanların yaptığını söyler. Arabadan sahte kimlikle Tevfik’in pasaportu çıkar.

  Eyşan kahvaltıdan sonra alışveriş yapacağını söyleyip gider. Cengiz, Bahar’a Ezel hakkında sorular sorup şüphhelerini doğrulamaya çalışır.

  Tevfik otoparka geldiğinde Ezel onu sıkıştırır ve Ramiz hakkında sorular sorar. Tevfik bir şey bilmediğini söyler.

  İki adam ellerinde silahlarla hana gelirler. Ramiz bir köşede elinde bıçakla tetiktedir.

  Eyşan 3 kişilik tek gidiş uçak bileti alır.

  Ali ve Tevfik kumarhane için izin almaya emniyette bir müdürün yanına giderler. Müdür kumarhanenin kazancından pay ister ve izni vereceğini söyler. Onlara Ramiz’in son çekilen fotoğraflarını verir. Ramiz’in eskisi kadar güçlü dolmadığını söyler. Tevfik tedirgindir.

  Eyşan, Ömer’in mezarındadaıdr. Bir tek onu sevdiğini söyler ve ağlar. Gideceğini söyleyip onunla vedalaşır.

  Ezel, Cengiz, Meliha Hanım’ı ve Mümtaz Bey’i ziyarete giderler. Mümtaz Bey’in Ezel’i övücü sözleri Cengiz’i tedirgin eder. İmalı sözleriyle Ezel’i huzursuz eder. Giderlerken Mümtaz Bey, Can’ın atölyede çok başarılı olduğunu söyler. Cengiz duyduğu şey karşısında çok şaşırır ama bilmediğini belli etmez. Daha da tedirgin olur.

  Ali ve Tevfik bir sinema salonuna gelirler. Salonda bir adamın yanına gelirler. Adam, Ali’nin kumarcı olamayacağını aptal olduğunu söyler. Ali çok bozulur. Adama Ramiz’in fotoğrafını gösterir ve geçmişte olanları yeniden hatırlatır ve ikisinin de Ramiz’in düşmanı olduğunu söyleyip onu kendi tarafına almaya çalışır. Ramiz’in eskisi kadar güçlü olmadığını ve bu işi yaparsa 2 tane kumarhanesini ona vereceğini söyler.

  Kamil, Ezel’i arar ve Eyşan’ın Can’la birlikte bavullarıyla bir yere gittiğini söyler. Ezel tedirgin olur. Kamil’e Selma Hanım’ın evine gitmesini söyler.

  Sinemadaki adam, Selma Hanım’ın adresini bir adamına verir ve işi onun bitirmesini ister.

  Ali arabada Ramiz’in başına gelecekleri söyleyip güler. Tevfik tedirgin olur. Ali arabadan inince Tevfik birini arar. Ali onu köşeden izler. Tevfik birine mesaj gönderirken Ali koşarak gelir ve telefonu alıp bakar. Çok öfkelidir. Tevfik bir yalan söyleyerek durumu açıklamaya çalışır. Ali onu arabaya kilitler. Tevfik onun adamı olduğunu, ihanet etmediğini söyler. Ali onun Ramiz’e ihanet etmediğini söyler ve gider.

  Ezel arabasına binecekken Eyşan gelir. Kendisiyle beraber gelmesini ister ve ona uçak bileti verir. Ezel herkesi bırakıp kendi yanına gelmesini söyler. Eyşan kimseyi umursamadığını Ömer’den kaçtığını söyler. Ömer’i Ezel’le aldattığını Ezel’e aşık olduğunu itiraf eder. Ezel bir şey söylemez. Eyşan gider.

  Cengiz eve gelir. Can’ın masasında Eyşan tarafından yazılmış bir not bulur. Yıkılır.

  Kamil, Ezel’i arar ve Selma Hanım’ın evinde yabancı adamların olduğunu, Ramiz’in köşeden evi izlediğini haber verir.

  Eyşan, Can’la birlikte havaalanındadır.

  Cengiz, Eyşan’ı arar. Eyşan telefonu açmaz. Cengiz çok öfkelidir.

  Ezel, Ramiz’in yanına gelir. Onu yalnız bırakmayacağını söyler. Ramiz onu sözleriyle ikna eder ve Selma Hanım’ın evine yalnız girer.

  Can tuvalete gideceğini söyleyerek babasına gizlice telefon açar.

  Ramiz, Selma Hanım’ın evine girer. Evde adamlar vardır. Bir tanesi Selma Hanım’ın boğazına bıçak dayamıştır. Sinemadaki adam Ramiz’i arar ve öleceğini söyler.
  1 Saat Sonra
  Ali, Tevfik’in yanına gelir ve işin bittiğini söyler.

  Cengiz havaalanına gelir. Can ona seslenir. Eyşan, Cengiz’e gidemediğini söyler. Cengiz ona birlikte olduğu adamın kim olduğunu sorar. Eyşan ona anlatmaya başlar. Öfkelidir. Cengiz duydukları karşısında şok olur. Eyşan, Cengiz’in kendisini affetmesi karşılığında kendisinin de Cengiz’i affedeceğini, her şeye yeniden başlayacaklarını söyler. Cengiz onu affettiğini söyler. Elini tutar ve gitmeye başlarlar. Cengiz kontrolünü kaybeder ve Eyşan’a tokat atmaya başlar. Eyşan yere düşer.

  Ali kumarhanede kalabalık bir grupla yemek yemektedir. O sırada salona Ramiz girer. Ali şok olur.

  12 Saat Önce
  Tevfik, Ramiz’i öldürmek için gelen bir adamı arabasında öldürür. Ramiz, Ali’nin bu iş için başka birisini devreye sokacağını söyler. Kendisini güçsüz göstereceğini, hücum etmelerini beklediğini söyler. Tevfik şaşkındır.

  9 Saat Önce
  Tevfik hana gelen adamlara Ramiz’le ilgili bilgi verir.

  4 Saat Önce
  Tevfik, Ramiz’i arar. Ramiz şarkının bitiminde işin başlayacağını söyler. Tevfik adamlarına bir radyonun frekansını mesajla gönderir. O sırada Ali koşarak gelir ve telefonu alıp bakar. Tevfik yalanla durumu açıklamaya çalışır. Ali çok öfkelidir. Telefonu fırlatıp, Tevfik’i arabaya kilitler.

  Adamlardan ikisi Ali’nin görüştüğü müdürü takip etmektedirler. Diğer adam sinemada görevli kılığındadır. Sinemada Ali’nin görüştüğü adamı takiptedir.

  2 Saat Önce
  Ramiz asansörde birisini arar ve bir şarkı isteğinde bulunur. Selma Hanım’ın evine girer. Evde adamlar vardır. Bir tanesi Selma Hanım’ın boğazına bıçak dayamıştır. Çalan telefonu Ramiz’e verirler. Sinemadaki adam Ramiz’in öleceğini, Selma Hanım’ın öldürülmemesi için yalvarmasını söyler. Ramiz telefonu kapatır ve pikapta bir şarkı çalmaya başlar.

  Ramiz’in adamları gelen mesajdaki radyo frenkansını açarlar. Radyoda Ramiz’in istek şarkısını duyduklarında harakete geçerler. Genç adam müdürün girdiği daireye girer ve onun hayat kadınlarıyla yarı çıplak fotoğraflarını çeker. Ramiz’in selamı olduğunu söyler. Diğer adam sinema salonuna elinde bir paket mısırla girer. Adamın yanına gelir ve paketin içindeki tabancayı çıkarır. Sinemadaki adam o sırada telefonda Ramiz’le konuşmaktadır. Yalvarmaya başlar. Ramiz’in adamı onu vurur. Selma Hanım’ın evindeki adamlar olanları telefonun hoparlöründen duyarlar ve korkudan titremeye başlarlar. Ramiz, Selma Hanım’ı öper ve bıçağı boğazından çeker.

  Ramiz, Ezel’in yanına gelir. Ezel sıranın diğerlerinde olduğunu söyler.

  Ramiz kumarhanededir. Sinemada öldürülen adama verilecek 2 kumarhaneyi alacağını söyler. Ali itiraz edemez.

  Eyşan ve Ali gece köprüaltına gelirler. Ezel onları beklemektedir.

  Cengiz eski bir eve gelir, bir odaya girer ve konuşmaya başlar. Kendisini anlatır. İyi birisi olmayı denediğini ama iyi olmanın işe yaramadığını söyler ve nasıl kötü olunması gerektiğini sorar. Odada Serdar vardır.


   
Ezel 18. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ali ve Cengiz, Serdar’ı Mert’in yaptığı araştırmayla ilgili olarak uyarırlar. Serdar, Mert’in gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür. Ali ve Cengiz ise onunla aynı fikirde değildir. Ramiz, Mert’in gerçeği ortaya çıkarma ihtimaline karşı Ezel’i uyarır. Ezel’in Mert’i durdurmasını ister. Cengiz eve gelir ve Eyşan’a görünmeden sinema odasına girer. Şifreli bir kasadan bir kaset alır ve...
 2. Ezel 14. Bölüm Özeti

  Ezel 14. Bölüm Özeti

  ezel eysan Eyşan, Bahar, Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir. Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir. Ezel, Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler. Ramiz, avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez. Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar....
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş