1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 20. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel son bölüm özeti oku
  Mümtaz Bey yoğun bakımdan çıkar ve Ömer’in geldiğini söyler. Meliha Hanım, Ezel’e sitem eder. Ömer olduğunu babasına söylemesini ister.

  Ali’ye Ramiz’den gelen zarfın içinden Cengiz’le Serdar’ın birlikte çekilmiş fotoğrafları çıkar. Ali çok öfkelenir.

  Ezel, Eyşan ve Ali, Cengiz’i ortadan kaldırmak için ne yapacaklarını konuşurlar ve onun hapse girmesinin en iyi çözüm olduğuna karar verirler.

  Ali ve Cengiz buluşurlar. Ali, Ramiz’in Ömer’in intikamını almaya geldiğini söyler.

  Ezel, Ali ve Cengiz’in yanına gelir. Ali ona kurtulmaları gereken bir adamdan bahseder. Adının Ramiz Karaeski olduğunu söyler. Üçünün bir araya gelerek onu ortadan kaldırabileceklerini söyler. Planı anlatır.

  Ezel, Ramiz’in yanına gider. Neler olduğunu anlatmasını ister. Ramiz karamsardır.

  [​IMG]

  Mümtaz Bey evden kaçar ve atölyeye gider. Ömer’in hayalini görür onunla konuşur.

  Cengiz, Ezel’i yabancı bir eve çağırır. Ali de oradadır. Ramiz’le ilgili araştırma yaptıklarını söylerler. Ezel odanın birinde genç bir kadının bağlanmış olduğunu görür. Ali onun Ramiz’le ilgili kitap yazan bir yazar olduğunu söyler. Ezel yazarın ellerini çözer. Yazar bir fırsatını bulup üst kata kaçar. Hepsi yukarı çıkar. Girdikleri odanın duvarlarında Ramiz’le ilgili onlarca küpür ve fotoğraf görürler. Fotoğrafı olan bir kişiyle çok ilgilenirler ve yazardan onunla ilgili bilgi alırlar.

  2001 İstanbul
  Ramiz’in büyük oğlu okul çıkışına oğlunu almaya gittiğinde kurşunlanarak öldürülür. Aynı gün ortanca oğlu bir handa bıçaklanarak öldürülür. Küçük oğlu da aynı gün içinde bir arabayla ezilerek öldürülür.

  2010 İstanbul
  Yazar Ramiz’in geçmişte yaptıklarını anlatır. Oğullarını onun öldürdüğünü söyler ve onunla baş edemeyeceklerini belirtir.

  Ezel, Ali ve Cengiz duvarda fotoğrafını gördükleri Kandıralı denen adamın evine giderler. Kandıralı Ali ve Cengiz’i beklediğini onları Ramiz’i vereceğini böylece hayatını kurtaracağını söyler. Ali ve Cengiz çok tedirgin olurlar.

  2001 İstanbul
  Ramiz hapishanede Kandıralı’yla sohbet etmektedir. Ona bir at vereceğini söyler. Kandıralı çok mutlu olur.

  Ramiz oğullarının öldürülmesinden sonra yetiştirmek üzere Kandıralı’dan bir adam ister. Kandıralı’nın en son gösterdiği kişi Ömer’dir.

  2010 İstanbul
  Kandıralı tehdit sonucunda bildiklerini anlatmaya başlar. Kandıralı’nın anlattıkları Ezel’in moralini çok bozar. Ramiz’in onu yetiştirmesinin bir plan olduğunu anlar. Kandıralı elinde bir mektup olduğunu söyler. Cengiz mektubu alır. Ramiz bir kadına itiraflarda bulunmaktadır ve Azat isimli çocuklarını yurt dışına kaçırmak zorunda olduklarını yazmaktadır.

  Cengiz kumarhanede Ramiz’le buluşur. Mektubu gösterir. Azat’la ilgili sorular sorar. Cengiz ve Ramiz kozlarını paylaşmaya başlarlar. İkisi de birbirini köşeye sıkıştırmaktadır. Ramiz, Azat’la ilgili tedirgindir. Gider.

  Eyşan, Meliha Hanım’ın telefonu üzerine onlara gider. Mümtaz Bey ameliyat olmayı reddetmektedir. Eyşan, Mümtaz Bey’in odasına gider ve ona Can’ın Ömer’in oğlu olduğunu söyler ve Can’a sahip çıkmasını ister. Mümtaz Bey hastaneye gitmeye karar verir.

  Ramiz kullanılmayan bir binanın önüne gelir. Aynı anda Ezel, Ali ve Cengiz de gelir. Ramiz çok öfkelenir. Ali binaya girer. Cengiz adamlarıyla diğer çıkışa gider. Ramiz, Ezel’den Azat’ı kurtarmasını ister.

  Binada kasklı biri kaçmaktadır. Ali onu yakalamaya çalışır. Ezel, Azat’a yardım etmek için adamları etkisiz hale getirmektedir. Kovalamacada Azat bacağından vurulur ama kaçar.

  Ali dışarı çıkar. Cengiz de yanına gelir. Azat’ı kaçırdıklarını söyler. O sırada yazar yanlarına gelir ve hikayeyi anlatmalarını ister.

  Ezel binada bir kamera bulur. Yurt dışında çekilmiş görüntüler vardır. Kamerayı kullanan kişi kadındır. Birileriyle konuşmaktadır. Ateş açılır. Bir kişi vurulur. Kadın kamerayı yere bırakır ve görüntüsünü çektiği adamla koşmaya başlar. Biri gelip kamerayı alır. Tevfik’tir. Azat’a kaçmaması için seslenmeye başlar ve kamerayla onu çeker. Tevfik ona yanındaki adamın onu öldüreceğini söyler. Azat çaresizdir. Tevfik telefonla ona yapması gerekenleri söylemeye başlar. Azat yanındaki adamın düşmanı olduğunu anlar ve onu yaralar. Tevfik, Azat’ın yanına gelir ve adamı öldürür. Azat kameraya bakar. Ezel onun yazar kadın olduğunu fark eder.

  Ezel binadan dışarı çıkar. Herkes oradadır. Azat, Ezel’in elinde kamerayı görür ve onu gülümser.


   
Ezel 20. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş