gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 20. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel son bölüm özeti oku
  Mümtaz Bey yoğun bakımdan çıkar ve Ömer’in geldiğini söyler. Meliha Hanım, Ezel’e sitem eder. Ömer olduğunu babasına söylemesini ister.

  Ali’ye Ramiz’den gelen zarfın içinden Cengiz’le Serdar’ın birlikte çekilmiş fotoğrafları çıkar. Ali çok öfkelenir.

  Ezel, Eyşan ve Ali, Cengiz’i ortadan kaldırmak için ne yapacaklarını konuşurlar ve onun hapse girmesinin en iyi çözüm olduğuna karar verirler.

  Ali ve Cengiz buluşurlar. Ali, Ramiz’in Ömer’in intikamını almaya geldiğini söyler.

  Ezel, Ali ve Cengiz’in yanına gelir. Ali ona kurtulmaları gereken bir adamdan bahseder. Adının Ramiz Karaeski olduğunu söyler. Üçünün bir araya gelerek onu ortadan kaldırabileceklerini söyler. Planı anlatır.


  Ezel, Ramiz’in yanına gider. Neler olduğunu anlatmasını ister. Ramiz karamsardır.
  [​IMG]

  Mümtaz Bey evden kaçar ve atölyeye gider. Ömer’in hayalini görür onunla konuşur.

  Cengiz, Ezel’i yabancı bir eve çağırır. Ali de oradadır. Ramiz’le ilgili araştırma yaptıklarını söylerler. Ezel odanın birinde genç bir kadının bağlanmış olduğunu görür. Ali onun Ramiz’le ilgili kitap yazan bir yazar olduğunu söyler. Ezel yazarın ellerini çözer. Yazar bir fırsatını bulup üst kata kaçar. Hepsi yukarı çıkar. Girdikleri odanın duvarlarında Ramiz’le ilgili onlarca küpür ve fotoğraf görürler. Fotoğrafı olan bir kişiyle çok ilgilenirler ve yazardan onunla ilgili bilgi alırlar.

  2001 İstanbul
  Ramiz’in büyük oğlu okul çıkışına oğlunu almaya gittiğinde kurşunlanarak öldürülür. Aynı gün ortanca oğlu bir handa bıçaklanarak öldürülür. Küçük oğlu da aynı gün içinde bir arabayla ezilerek öldürülür.

  2010 İstanbul
  Yazar Ramiz’in geçmişte yaptıklarını anlatır. Oğullarını onun öldürdüğünü söyler ve onunla baş edemeyeceklerini belirtir.

  Ezel, Ali ve Cengiz duvarda fotoğrafını gördükleri Kandıralı denen adamın evine giderler. Kandıralı Ali ve Cengiz’i beklediğini onları Ramiz’i vereceğini böylece hayatını kurtaracağını söyler. Ali ve Cengiz çok tedirgin olurlar.

  2001 İstanbul
  Ramiz hapishanede Kandıralı’yla sohbet etmektedir. Ona bir at vereceğini söyler. Kandıralı çok mutlu olur.

  Ramiz oğullarının öldürülmesinden sonra yetiştirmek üzere Kandıralı’dan bir adam ister. Kandıralı’nın en son gösterdiği kişi Ömer’dir.

  2010 İstanbul
  Kandıralı tehdit sonucunda bildiklerini anlatmaya başlar. Kandıralı’nın anlattıkları Ezel’in moralini çok bozar. Ramiz’in onu yetiştirmesinin bir plan olduğunu anlar. Kandıralı elinde bir mektup olduğunu söyler. Cengiz mektubu alır. Ramiz bir kadına itiraflarda bulunmaktadır ve Azat isimli çocuklarını yurt dışına kaçırmak zorunda olduklarını yazmaktadır.

  Cengiz kumarhanede Ramiz’le buluşur. Mektubu gösterir. Azat’la ilgili sorular sorar. Cengiz ve Ramiz kozlarını paylaşmaya başlarlar. İkisi de birbirini köşeye sıkıştırmaktadır. Ramiz, Azat’la ilgili tedirgindir. Gider.

  Eyşan, Meliha Hanım’ın telefonu üzerine onlara gider. Mümtaz Bey ameliyat olmayı reddetmektedir. Eyşan, Mümtaz Bey’in odasına gider ve ona Can’ın Ömer’in oğlu olduğunu söyler ve Can’a sahip çıkmasını ister. Mümtaz Bey hastaneye gitmeye karar verir.

  Ramiz kullanılmayan bir binanın önüne gelir. Aynı anda Ezel, Ali ve Cengiz de gelir. Ramiz çok öfkelenir. Ali binaya girer. Cengiz adamlarıyla diğer çıkışa gider. Ramiz, Ezel’den Azat’ı kurtarmasını ister.

  Binada kasklı biri kaçmaktadır. Ali onu yakalamaya çalışır. Ezel, Azat’a yardım etmek için adamları etkisiz hale getirmektedir. Kovalamacada Azat bacağından vurulur ama kaçar.

  Ali dışarı çıkar. Cengiz de yanına gelir. Azat’ı kaçırdıklarını söyler. O sırada yazar yanlarına gelir ve hikayeyi anlatmalarını ister.

  Ezel binada bir kamera bulur. Yurt dışında çekilmiş görüntüler vardır. Kamerayı kullanan kişi kadındır. Birileriyle konuşmaktadır. Ateş açılır. Bir kişi vurulur. Kadın kamerayı yere bırakır ve görüntüsünü çektiği adamla koşmaya başlar. Biri gelip kamerayı alır. Tevfik’tir. Azat’a kaçmaması için seslenmeye başlar ve kamerayla onu çeker. Tevfik ona yanındaki adamın onu öldüreceğini söyler. Azat çaresizdir. Tevfik telefonla ona yapması gerekenleri söylemeye başlar. Azat yanındaki adamın düşmanı olduğunu anlar ve onu yaralar. Tevfik, Azat’ın yanına gelir ve adamı öldürür. Azat kameraya bakar. Ezel onun yazar kadın olduğunu fark eder.

  Ezel binadan dışarı çıkar. Herkes oradadır. Azat, Ezel’in elinde kamerayı görür ve onu gülümser.   
Ezel 20. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ali ve Cengiz, Serdar’ı Mert’in yaptığı araştırmayla ilgili olarak uyarırlar. Serdar, Mert’in gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür. Ali ve Cengiz ise onunla aynı fikirde değildir. Ramiz, Mert’in gerçeği ortaya çıkarma ihtimaline karşı Ezel’i uyarır. Ezel’in Mert’i durdurmasını ister. Cengiz eve gelir ve Eyşan’a görünmeden sinema odasına girer. Şifreli bir kasadan bir kaset alır ve...
 2. Ezel 14. Bölüm Özeti

  Ezel 14. Bölüm Özeti

  ezel eysan Eyşan, Bahar, Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir. Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir. Ezel, Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler. Ramiz, avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez. Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar....
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş