1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  bahar ezel ezel bahar
  Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder.

  Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür.

  [​IMG]

  Mert Ezel’e, Cengiz ve Eyşan’ın Ömer’i öldürdüklerini bildiğini söyler. Cengiz’le buluşmak için yola çıkar. Ancak Ezel yolda ona engel olur. Elindeki belgeleri gösteren Mert ikna olur ve buluşmaya gitmez.

  Mert çocukken mahalle takımına girmeye çalıştığı günleri ve abisinin onu ne kadar çok desteklediğini hatırlar.

  Hastaneden çıkan Mümtaz Bey’in ziyaretine Eyşan ile Can gelir. Mümtaz Bey Eyşan’ı, Meliha Hanım’a Can’ın torunları olduğunu söylemesi için ikna etmeye çalışır. Eyşan zamanının gelmediğini söyler.

  Mert dayıyı görmek için hana gider. Odada Azad’ı vuran adamla karşılaşır. Mert kim olduğuna dair sorular soran adama adının Cengiz olduğunu söyler. Adam hızla uzaklaşan Mert’in peşine takılır. Mert kaçtığı sırada dayıyla karşılaşır. Ömer’i dayıdan dinler. Dayı Mert’e onları nasıl tuzağa düşüreceğinin tüyolarını verir.

  Eyşan eve geldiğinde Bahar’ı ağlarken bulur. Ezel yüzünden olduğunu öğrenince teselli etmeye çalışır.

  Mert kumarhaneye gelir ve Ali’ye tüm olanları bildiğini ima eder. Ali’nin silahına sarıldığı sırada Mert odadan çıkar. Ali’yi oyalamaya çalışan Ezel dayıyla görüşme ayarladığnı söyler. Ancak Ali’nin aklı Mert’in söylediklerindedir. Mert dayıdan öğrendiği taktiklerle delili kolayca bulur. Onu kumarhanede aramaya başlayan Ali, odadaki kasanın içinde soygun CD’sini göremeyince adamlarını peşine takar.

  Mert yakalanır ancak CD’yi vermez. Ancak izledikten sonra içinde beklediği bilginin olmadığı görür.

  Flashback’le Mert’in yaşadığı bütün olayların aslında dayı ile Ezel’in planı olduğu, filmi de onların değiştirdiği anlaşılır.

  Ezel Mert’in yanına gider. Burası aynı zamanda Mert’in çocukken top oynadığı yerdir. Ezel Mert’e abisi olduğunu anlaması için ipucu vermeye çalışır ama çok üzgün olan Mert onu dinlemez.

  Dayı adamlarıyla Ali’nin evine gider. Dayı Ali’nin boynuna çakısıyla bir çizik atar ve Ezel’in teklifini kabul ettiğini söyler. Bu çizikten sonra Ali’ye Cengiz’i içeri attırması konusunda artık söz vermiş sayıldığını söyler.

  Eve dönen Cengiz’i kabul eden Eyşan Ezel’le telefonda Cengiz’in elinin altında olduğunu söyler.

  Ezel eve döndüğünde Bahar”ın onu beklediğini görür. Bahar yaptıklarıyla ilgili sayıklayan Ezel’in söylediklerini dinler ve onu teselli etmeye çalışır. Öpüşürler.

   
Ezel 22. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ali ve Cengiz, Serdar’ı Mert’in yaptığı araştırmayla ilgili olarak uyarırlar. Serdar, Mert’in gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür. Ali ve Cengiz ise onunla aynı fikirde değildir. Ramiz, Mert’in gerçeği ortaya çıkarma ihtimaline karşı Ezel’i uyarır. Ezel’in Mert’i durdurmasını ister. Cengiz eve gelir ve Eyşan’a görünmeden sinema odasına girer. Şifreli bir kasadan bir kaset alır ve...
 2. Ezel 14. Bölüm Özeti

  Ezel 14. Bölüm Özeti

  ezel eysan Eyşan, Bahar, Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir. Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir. Ezel, Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler. Ramiz, avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez. Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar....
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş