1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  kerpeten ali azad videoları
  Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer.

  < Konu Resmi..>


  Ezel’in, Cengiz’i hapse gönderme planı yolunda gitmektedir. Bu arada Bahar’ın yakın durmalarına rağmen Ezel’le olan ilişkisi hakkında soru işaretleri vardır. Bunları Ezel’le paylaşır.

  Can’ın gece sayıklamaları Cengiz’i huzursuz eder. Eyşan okuldan da şikayet geldiğini söyler ve tüm bunlar yüzünden Cengiz’i suçlar.


  Ezel, Bahar’ı eve bırakırken öper. Eyşan onları görür ama ikisi de aldırmaz. Bahar eve girdikten sonra Eyşan’a planın başladığını, Cengiz’in en çok sevdiği kişi olan Can’ı kaçıracaklarını söyler.
  Ali, Ramiz Dayı ile Can için pazarlık yapar. Plan işlerken Can’a zarar gelmeyeceği konusunda söz ister.

  Can okulda arkadaşlarıyla uyum sorunu yaşamaktadır. Cengiz ve Eyşan okula müdürle görüşmek için gider. Ezel de onlarla birlikte gider. Can müzik grubundaki arkadaşlarıyla kavga ederken Ezel onu uzaklaştırır. Rehber öğretmenin söylediklerini Cengiz önce reddeder ama Can’ın söylediklerini duyduğunda çok üzülür. Rehber öğretmen bu dikkat eksikliği hastalığının genetik olabileceğini söyler.

  Can, Ezel’le dertleşirken babasının annesine yaptıklarından üstü kapalı bahseder. Bunlar onun içinde bulunduğu tramvatik hali özetler.

  Eyşan, Can’n kaçırılması konusunda kararsızdır. Cengiz ve Ezel onu ikna etmeye çalışır. Ezel, Can’ın iyi bir babaya ihtiyacı olduğunu söylediği sırada Cengiz sarhoş olarak gelir. Eyşan onun halini gördüğü an kararını verir ve Tevfik’e Can’ı okula bırakmasını söyleyerek planı başlatır.

  Can, Tevfik’in okulu kırma teklifini kabul eder ve Ramiz Dayı’nın yanına giderler. Ramiz Dayı, Cengiz’i arar ve Can’ı yaşatmak istiyorsa dediklerini yapmasını söyler. Telefondaki konuşmaları dinleyen Eyşan oyundaki rolünü iyi yaparak, Cengiz’e yüklenir. Ali ve Ezel de Cengiz’e yardım etmek için Ramiz Dayı’nın söylediği yere giderler.

  Bahar, Eyşan’a Ezel’in onu öptüğünü söyler. Eyşan buna çok bozulur ve Ezel’in başka bir kadınla ilişkisi olduğunu, onu kandırdığını ima eder.

  Dayının adamları Cengiz’i hipodroma gönderir. Dayı, Cengiz’e Kandıralı’yı öldürmesini emreder. Cengiz ahırların olduğu bölüme gider. Ezel ve Ali’yle konuşur ve ne yapmasını gerektiğini sorar. İkisi de Kandıralı’yı öldürmesi gerektiğini, yoksa Can’ı alamayacağını söyler. Cengiz yanlarından ayrıldığı sırada ise Ezel polisi arar ve onu ihbar eder. Cengiz, Kandıralı’ya bir el ateş eder ama öldüremez. Kaçtığı sırada yolda Azad’la karşılaşır ve onun arabasına biner. Azad ona Ramiz Dayı’nın kızı olduğunu itiraf eder ve kendisine karşılık Can’ı almasını söyler.

  Ramiz Dayı ile Cengiz görüşür. Karşılıklı restleşirler. Dayı, Cengiz’e birbirlerine çok benzediklerini, aynı hataları yaptıklarını söyler ve onu öldürmekle tehdit eder. Cengiz, Can’ı arabanın içinde uyurken bulur ve Eyşan’a haber verir.

  Ali, oyun gereği Cengiz’i inandırmak için Tevfik’i döver. Dayı da yanlarındadır. Cengiz’i inandırmak için Tevfik’i öldürmesi gerektiğini söyler. Ali ateş ederek Tevfik’i yaralar.

  Bahar tedaviye başlayacağını gösteren kağıtları Ezel’e getirir.

  Bir hafta sonra Cengiz mahkemede adam öldürmek ve delil saklamak suçlarından müebbet cezaya çarptırılır. Hapishanede Ezel’i görünce şok olur.   
Ezel 23. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş